Przejdź do głównej treści strony

MAŁGORZATA OSTROWSKA "PIĘKNA PANI MELUZYNA / 40 LAT NA SCENIE"

17.11.2023, friday, 20:00
Aula Artis, Poznań ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, None Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Halina Frąckowiak króluje na polskiej estradzie od 60 lat. Jej muzyka łączy pokolenia, a hity takie jak: „Papierowy księżyc” czy „Serca gwiazd” śpiewają zarówno starsi, jak i młodsi. Artystka jest prawdziwą ikoną stylu i elegancji. 2023r. jest dla wokalistki rokiem jubileuszowym. Wspólnie z zespołem Tomasza Filipczaka przygotowała specjalny koncert, na …
Halina Frąckowiak króluje na polskiej estradzie od 60 lat. Jej muzyka łączy pokolenia, a hity takie jak: „Papierowy księżyc” czy „Serca gwiazd” śpiewają zarówno starsi, jak i młodsi. Artystka jest prawdziwą ikoną stylu i elegancji. 2023r. jest dla wokalistki rokiem jubileuszowym. Wspólnie z zespołem Tomasza Filipczaka przygotowała specjalny koncert, na którym usłyszymy przeboje: „Mały Elf” „Dancing Queen” „Tin Pan Ally” „Bądź gotowy” „Papierowy księżyc” i inne.

Halina Frąckowiak debiutowała w 1963 na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie. Współpracowała z takimi zespołami, jak: Tony, Takty i Tarpany. Następnie zdobywała kolejne nagrody na festiwalach piosenki w Opolu i w Kołobrzegu w latach 1969 - 1993.

Piosenkarka nagrała ponad 20 płyt, a jej koncerty można było obejrzeć w wielu miejscach Europy, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
Występowała między innymi w Teatrze Muzycznym w Gdyni, w Teatrze Wielkim w Łodzi, Poznaniu i Warszawie.
Polskie Nagrania, na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, przyznały Halinie Frąckowiak Złotą Płytę za całokształt dokonań artystycznych.

W TYM ROKU ARTYSTKA OBCHODZI 40-LECIE PRACY ARTYSTYCZNEJ.

Bilety

Wyprzedane

STREFA I

Normalny

139 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.