Biletomat Clubbing Matise & Sadko

Clubbing: Matise & Sadko

Tickets for clubbing

Matise & Sadko

date

Wed, 08 May 2019 time 18:00

venue

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

promotor

Progresja

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 05 apr 2019 11:52

80 PLN

Sold out 

📄Matisse & Sadko | Progresja '08.05'

Matise & Sadko

 

Progresja serdecznie zaprasza na koncert słynnego duetu muzyki house, Matisse & Sadko. Występ odbędzie się 8 maja.

Matisse & Sadko to duet uznanych na całym świecie rosyjskich producentów muzycznych i Djów muzyki house, w skład którego wchodzą bracia Aleksandr i Yury. W ciągu swojej kariery pokłady energii przenosili na muzykę taneczną i stworzyli liczne hity, które wywarły ogromny wpływ na muzykę EDM na całym świecie. Nawiązali współpracę z takimi artystami jak Steve Angello („SLVR”), Tiesto („Dawnbreaker”), Martin Garrix („Break Through The Silence”, „Dragon”, „Together” czy „Forever”). Bracia wydali kilka singli i stworzyli remiksy dla czołowych artystów, takich jak klasyk muzyki house Afrojack czy Galantis.

W 2013 roku Matisse & Sadko zaczęli również współpracę ze Stevem Angello, która zaowocowała wydaniem „SLVR” w wytwórni SPINNIN’ Records. Rok 2015 okazał się przełomowy w karierze duetu, gdy bracia połączyli siły z Martinem Garrixem w ramach EPki Break Through the Silence, która wywindowała duet na szczyty rankingów popularności. Tytułowy utwór osiągnął miliony odsłuchań na Spotify. Współpraca przy tej Epce okazała się ledwie początkiem kooperacji, bowiem muzycy po raz kolejny zwarli szyki z Martinem Garrixem, aby stworzyć „Together”, który również zgromadził miliony odtworzeni na serwisach streamingowych.

W 2016 roku duet wprowadził na rynek własny label MONoMARK. Wytwórnia wypuściła kilka utworów, które odniosły sukces m. in. „Machine Gun”, „Ya Amar” czy „Witchcraft”. Rok 2017 zaowocował kolejną udaną współpracą z Martinem Garrixem, z którym stworzyli „Forever”, jeden z głównych hitów tanecznych tamtego roku. Koniec 2017 roku przyniósł także ściślejszą współpracę z wytwórnią Garrixa, STMPD RCRDS, która wydała braciom do tej pory, cztery kawałki.

W 2018 roku Matisse & Sadko współpracowali z legendą muzyki tanecznej, Tiësto, z którym stworzyli „Dawnbreaker”. Z kolei w drugiej połowie roku wypuścili utwór „Takeoff”, który zyskał uznanie światowych Djów, takich jak David Guetta, Don Diablo czy właśnie Tiësto.

Duet regularnie występuje na najważniejszych festiwalach na całym świecie, takich jak Tomorrowland, Ultra oraz w miejscach takich jak Omnia Las Vegas, Ushuaia, Ibiza i wielu innych.

Koncert wspierany przez Paradę Równości.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie