Biletomat Clubbing Music is the answer: ALAN DIXON

Clubbing: Music is the answer: ALAN DIXON

Tickets for clubbing

Music is the answer: ALAN DIXON

date

Fri, 25 November 2022 time 22:00

venue

Sassy Warszawa
Grzybowska 60, 00-123 Warszawa

promotor

SDG Warszawa

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

1st Pool

available to
Fri, 25 nov 2022 22:00

30 PLN

Sold out 

📄Kup bilet na Music Is The Answer 25 listopada w Warszawie


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

„Music Is The Answer” to nowy cykl na klubowej mapie stolicy! Najświeższe brzmienia z najlepszych klubów na świecie. Na imprezach pojawi się czołówka sceny klubowej, reprezentująca różne muzyczne style. Od house'u po nu disco i dark disco.
Na pierwszej edycji Music Is The Answer zagra Alan Dixon, artysta, który razem z Adamem Portem nagrał wielki wakacyjny przebój "Forms of Love". Płytę wydała popularna niemiecka wytwórnia Keinemusik, ta sama oficyna, dla której nagrywają &ME i Rampa.

Brytyjczyk zaskakuje świetnymi produkcjami, które ukazują się m.in. nakładem Permanent Vacation, Correspondant i Running Back. Prowadzi też własną oficynę Love Attack. Brytyjskie pismo Mixmag napisało o Alanie Dixonie, że to jeden z najlepszych brytyjskich DJ-ów i producentów, a jego nagrania regularnie pojawiają się na antenie BBC Radio 1 - grywali je Pete Tong, Danny Howard i Annie Mac. Każdy kto słyszał Dixona na ubiegłorocznym Carbon Silesia Festival wie, że to jeden z najlepszych DJ–ów na świecie.

Gospodarzami cyklu są Last Robots. Trudno napisać o nich cokolwiek nowego, ponieważ iRobot i Bert to jedni z najbardziej doświadczonych polskich DJ’ów i animatorów kultury. W ciągu swojej kilkunastoletniej aktywności muzycznej zdążyli wystąpić na wszystkich najważniejszych scenach w kraju, a także w ramach działalności promotorskiej – zaprosić do kraju największe gwiazdy światowej elektroniki!

Imprezę wspiera marka Chivas.

25.11 (piątek)

ALAN DIXON (Keinemusik / Permanent Vacation)
support: Last Robots
start: 22:00
tix: przedsprzedaż 30 zł / w dniu imprezy 40 zł

Rezerwacje:
 +48 784 526 700
 rsvp@sassywarszawa.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!