Przejdź do głównej treści strony

NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY - Z WIZYTĄ U PANA DRAKULI

05.11.2023, sunday, 10:00
Sala Koncertowa im. Stefana Strahla, Jelenia Góra marsz. Józefa Piłsudskiego 60, 58-500 Jelenia Góra
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Zespół kameralny
Marta Sowińska – prowadzenie
***
Z WIZYTĄ U PANA DRAKULI 
Baśnie i legendy od wieków dostarczają wiele emocji. Jedne zachwycają i pobudzają wyobraźnię, inne – przyprawiają o gęsią skórkę. A czy można taką tajemniczą i mroczną historię opowiedzieć za pomocą muzyki? Oczywiście, że tak! Tym razem zapraszamy najmłodszych oraz nieco starszych Widzów …
Zespół kameralny
Marta Sowińska – prowadzenie
***
Z WIZYTĄ U PANA DRAKULI 
Baśnie i legendy od wieków dostarczają wiele emocji. Jedne zachwycają i pobudzają wyobraźnię, inne – przyprawiają o gęsią skórkę. A czy można taką tajemniczą i mroczną historię opowiedzieć za pomocą muzyki? Oczywiście, że tak! Tym razem zapraszamy najmłodszych oraz nieco starszych Widzów na muzyczne spotkanie z jednym z najpopularniejszych wampirów – Drakulą. W podróż do Transylwanii wybierzemy się używając (nie)profesjonalnych sposobów takich jak: śmiech, dobra zabawa i komiczne ubrania. Zespół muzyczny pokaże nam jak za pomocą dźwięków przedstawić uczucie niepokoju, zdziwienia, zaskoczenia. Spróbujemy też poszukać odpowiedzi na pytanie, czy nasz bohater rzeczywiście jest tak straszny, jak go opisują? Ta wyprawa będzie pełna zwrotów akcji i nieoczywistych rozwiązań. Szykujcie dobre humory i przybywajcie do naszej Filharmonii! Pan Drakula czeka!
NA KONCERT ZABIERZCIE ZE SOBĄ: LATARKĘ ORAZ „WAPMIRZY” REKWIZYT LUB PRZEBRANIE

Bilety

Wyprzedane
25 zł
25 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.