Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop Nocny Kochanek - Poznań

Pop: Nocny Kochanek - Poznań

Tickets for Pop

Nocny Kochanek - Poznań

date

Thu, 06 August 2020 time 19:00

venue

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Plac Św. Marka, 60-842 Poznań

promotor

Paramount Project

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Wed, 19 feb 2020 14:05

50 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Mon, 27 jul 2020 12:17

60 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Thu, 06 aug 2020 18:00

70 PLN

Sold out 

📄UWAGA! Zmiana miejsca!

Nocny Kochanek

 

TIMETABLE: 
18:00 - OTWARCIE BRAMEK
20:00 - NOCNY KOCHANEK

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut...ucha. Tekstowo - mają być jaja, a utwory koniecznie muszą opierać się na faktach, czasami nawet autentycznych... Wykorzystując humor, dystans do świata, pastisz i gry językowe, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej, ale nie tylko. Grupa powstała w 2012, jako alter ego Night Mistress. Wówczas reżyser Bartek Walaszek poprosił zespół o nagranie utworu o legendarnym już Docencie. „Minerał Fiutta” znalazł się w pełnometrażowej kreskówce „Kapitan Bomba - Zemsta Faraona” i do tej pory pozostaje hymnem zespołu, skandowanym przez publikę na każdym koncercie. Zespół miał być chwilowym żartem i oddechem od poważnego grania w Night Mistress. Gdy okazało się, że rozbawił także publiczność, a i członkowie grupy czuli się lepiej w jajcarskim wydaniu, został z chłopakami na dłużej. W 2015 roku ukazała się pierwsza płyta studyjna Nocnego Kochanka o tajemniczym tytule „Hewi Metal”. Metalowa brać podzieliła się na kochających Kochanka i na tych, dla których żarty z metalu to żenada i przesada. Dzięki tej drugiej opinii powstał przekorny utwór tytułowy wydanej w styczniu 2017 roku drugiej płyty Nocnego Kochanka „Zdrajcy Metalu”. Życie zespołu po premierze albumu zamieniło się w pasmo sukcesów. To stali bywalcy Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce, gdzie wyprzedzają bez problemu Metallikę, czy rankingu Turbo Top Antyradia i kilkudziesięciu innych zestawień mediów muzycznych. Od dłuższego czasu znani z wyprzedanych koncertów nawet pół roku przed występami. Hasło "sold out" pojawia się na ich plakatach już tak często, że często pojawiają się pytania, co to za support. Przez kilka lat grania zaliczyli już największe sceny klubowe i festiwalowe w Polsce, ale nie wstydzą się i lubią wracać też do tych najmniejszych.

Po roku intensywnej promocji albumu bez wsparcia dużej wytwórni i wielkich stacji radiowych „Zdrajcy Metalu” otrzymali status złotej płyty. Występ na Pol’and’Rock Festiwal 2018 w Kostrzynie nad Odrą zgromadził rekordową liczbę publiczności. 11 stycznia 2019 odbyła się premiera trzeciego albumu grupy – „Randka w Ciemność”.

Zespół zaprezentował kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. "Randka w Ciemność" to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu. Wkrótce po premierze, Nocny Kochanek wyruszył w trasę koncertową zatytułowaną „Trasa w Ciemność”...

Skład zespołu:
Krzysiek Sokołowski – wokal
Arkadiusz Majstrak – gitara
Artur Pochwała – bas
Robert „Kazon” Kazanowski – gitara
Artur Żurek – perkusja

REGULAMIN: https://docs.google.com/document/d/1qcUZnT4f-rQWCiUq5nU5nmq0H4K8s6_o67aG7A1noF0/edit?usp=sharing

TIMETABLE:
18:00 - OTWARCIE BRAMEK
20:00 - NOCNY KOCHANEK

Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia do 16 lat pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

BHP COVID-19:
1. Każdy uczestnik koncertu zostanie poddany próbie termometra, w przypadku zawyżonej temperatury (37.2+) wejście na teren obiektu będzie niemożliwe.
2. Każdy uczestnik koncertu będzie zobowiązany do wypisania i okazania ankiety epidemiologicznej!

link -> https://media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/9247/Ankieta_epidemiologiczna_-_NOCNY_KOCHANEK_FQ6ZNtv.pdf

Również będzie możliwość wypisania wydrukowanej przez nas ankiety na miejscu, ale mimo wszystko prosimy o przygotowanie wcześniej dokumnetów, znacznie przyspieszy to weryfikację.

3. Każdy uczestnik na wejściu będzie miał zdezynfekowane ręce!
4. Każdy uczestnik jest zobowiązany do posiadania maseczki!

5.Na terenie placu św Marka stworzyliśmy siatkę wydzielającą dystans społeczny 5m2/uczestnik. Osoby pod sceną, nie korzystające z dystansu są zmuszone do zakrywania ust oraz nosa maseczką bądź też częścią garderoby! Osoby niestosujące się do nakazu zostaną pouczone przez naszą ochronę!!!

Toalety znajdą Państwo w pawilonie nr3, będą one na bierząco dezynfekowane przez pracowników MTP!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie