Biletomat Events One Night In Sopot ╳ RAUT no.9

Events: One Night In Sopot ╳ RAUT no.9

Tickets for event

One Night In Sopot ╳ RAUT no.9

date

Sat, 29 October 2016 time 22:00

venue

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

promotor

Kulturalna Zieliński sp.j

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 29 oct 2016 16:00

15 PLN

Sold out 

📄Kolejna odsłona One Night In Sopot

Main room:
RAUT
☄ Deas (KMS rec/BUSH)
☄ Anja Kraft (electrified./RAUT)
☄ Zariush (muno.pl/RAUT)
☄ Yellen (electrified.)

Fountain:
House Deluxe
☄ Pysh (Deep House Polska/Einmusika)
☄ Longair (Two Minds)
☄ Eliot

Znowu najlepsi ludzie. Znowu najlepsza muzyka. Rozmowy toczone w oparach dymu do rana i taniec pod sceną gdzieś między beatami. Wiesz gdzie jesteś i po co tu jesteś. Wiesz co Cię przywiodło. To zew tej jednej nocy, w której można zachłysnąć się życiem. Zew tej jednej noc, gdy wszystko jest na swoim miejscu.

Anja Kraft to kolejna kobieca postać świeżego, odważnego i bezkompromisowego brzmienia techno. Równy rytm, pulsujący bas, arpy pływające gdzieś w górze i hi hat, który pozwala zachować równowagę. Do tego eksperymenty i wycieczki w nieznane rejony. Sety tej artystki to uczta dla każdego zakochanego w dźwiękach deepu i IDM.

Deas - Karol Mozgawa - to jedna z barwniejszych postaci polskiej sceny techno. Urodzony w Grecji, rezydujący na stałe w Krakowie, od lat poszukuje swojego dźwięku, a owoce tych poszukiwań można znaleźć w jego produkcjach, remixach i setach. Doskonała selekcja, energia, którą kocha się dzielić i tona zimnego, basowego brzmienia. Czyli to, po co tu jesteś.

Zariush to postać znana z miłości do brudnego, energetycznego i kwaśnego brzmienia. Równy rytm, rolandowe dźwięki i oldschoolowy duch, a wszystko to w nowych, świeżych numerach, które znajduje nie wiadomo gdzie. W selekcji na pewno pomaga mu rola redaktora Muno.pl - największego portalu muzyki elektronicznej w Polsce.

No i Yellen, czyli wycieczka po najróżniejszych gatunkach, połamanym basie, mroku i zimnie, a wszystko w poszukiwaniu pierwotnej energii - którą tak dobrze pożytkuje się na parkiecie.

Fontanna to tym razem house deluxe, czyli doskonale znany wszystkim gatunek w najlepszej odsłonie. Przyjemny, świeży sound, kilka promieni słońca w tym zimnym jak... mieście. A kto o to zadba?
Longair (TwoMinds), DJ i promotor z Poznania, który garściami czerpie z takich gatunków jak deep, tech, groove czy funky. Jego sety to zawsze czysta energia, żywioł i niczym nie skrępowana radość z muzyki.
Do tego Pysh z upliftingowym rytmem, dzięki któremu nie da stać się w miejscu i lokalny mistrz niekończącej się imprezy - Eliot.

Znowu wszyscy znajomi i nieznajomi, przyjaciele i goście. Wszyscy, których znasz i których chcesz poznać. Z którymi chcesz się bawić. A przynajmniej tej nocy.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!