Biletomat Paluch | Zabrze | WYDARZENIE ODWOŁANE

: Paluch | Zabrze | WYDARZENIE ODWOŁANE

Tickets for

Paluch | Zabrze | WYDARZENIE ODWOŁANE

date

Sat, 18 December 2021 time 19:00

venue

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

promotor

Bashesh

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Sat, 13 nov 2021 17:49

59 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Tue, 07 dec 2021 14:36

69 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Koncert Palucha w Zabrzu! | UWAGA! WYDARZENIE ODWOŁANE

Paluch


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Bramka: 19:00

Agencja Artystyczna Bashesh oraz CK Wiatrak z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „NADCIŚNIENIE“, który odbędzie się 18.12.2021 w Zabrzu.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/591825095339000/

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. 
Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.
Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. 
Start imprezy oznacza godzinę, o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.
Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy z uwzględnieniem aktualizacji dotyczących reżimu sanitarnego. 

Regulamin: https://www.bashesh.com/regulamin
Oświadczenie: https://bashesh.com/uploads/oswiadczenie%20uczestnika.pdf?fbclid=IwAR25qC38AJVoSJIbHuDdFOltnU4Q-ZXIkV-YSrHzF1IrQChXqgUn6KxKVoU
Oświadczenie można również wypełnić online przed koncertem, na stronie: https://www.biletomat.pl/forms/covid19/

Paluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records.
Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 14. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w blisko 400,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). 
Przedostatni album "Czerwony Dywan" odniósł wielki sukces zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce. 
Dyskografię poznańskiego rapera zamyka na ten moment album „Nadciśnienie”, który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2020 roku. Od tego czasu wydawnictwo zdążyło okryć się platyną, co oznacza, że liczba sprzedanych egzemplarzy ostatniego albumu Palucha przekroczyła próg 30 tysięcy sztuk. Poznański raper wrócił z krążkiem, który lirycznie nawiązuje do najbardziej życiowych produkcji w jego dorobku.  
Mocna, bezkompromisowa, życiowa treść poprzecinana bragowymi bengerami oraz najświeższe produkcje od rodzimych producentów są gwarancją jakości nowego wydawnictwa. 

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy:

https://www.facebook.com/groups/2019020035044470/

Więcej informacji: 

https://www.facebook.com/bashesh

https://www.facebook.com/PaluchOfficial

www.bashesh.com

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na koncerty - Paluch!

Bilety na koncerty - Paluch 2021!