Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Concerts Panivalkova

Concerts: Panivalkova

Tickets for Concert

Panivalkova

date

Sun, 09 July 2017 time 20:00

venue

GRIZZLY GIN BAR
ul. WILCZA 46, 00-679 Warszawa

promotor

Grizzly Gin Bar / Sznycel Sp. z.o.o. Sp.K

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 08 jul 2017 23:59

25 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sun, 09 jul 2017 16:00

30 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Panivalkova w Warszawie!

Panivalkova

Panivalkova – trzy kobiety, pięć języków i siedem instrumentów. Kijowska grupa Panivalkova zaprezentuje letnią muzykę łączącą indie, etno i pop.

Zespół rozpoczął działalność w 2013 roku za sprawą Iry Luziny. Swoją muzykę określają mianem ,,wrażliwego minimalizmu’’ Tworza teksty, będące kombinacją czułości i ironii. Na scenie robią zamieszanie, swoisty kolorowy szoł, który warto zobaczyć. Śpiewają w języku ukraińskim, rosyjskim, hiszpańskim, angielskim oraz francuskim.

Dziewczyny wzięły udział w ukraińskich eliminacjach do Eurowizji. W tym roku trio wyruszyło po raz pierwszy na europejskie tournee. Odwiedzą Niemcy, Polskę, Holandię, Luksemburg.

Dziewczyny same o sobie: "Nie przejmują się poszukiwaniem "prawidłowego" określenia ich stylu, podczas tworzenia piosenek kierują się wyłącznie swoimi emocjami i własnym wyczuciem smaku. Czują, że akurat takie podejście, a także połączenie w ich muzyce delikatności z ironią przyciąga ludzi i poszerza audytorium słuchaczy w Ukrainie, USA, Rosji i Europie". Czym więcej pracują, tym wyraźniej uświadamiają sobie , że Panivalkova stała się ich drugą naturą (ich alter ego), audialnym wcieleniem wszystkiego co najlepsze w każdej z nich".

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl