Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop Piotr Bukartyk | Poznań

Pop: Piotr Bukartyk | Poznań

Tickets for Pop

Piotr Bukartyk | Poznań

date

Sat, 12 June 2021 time 20:00

venue

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

promotor

IMPRESARIAT MUZYCZNY „DUO”

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (m.siedzace)

I Pula

available to
Fri, 11 jun 2021 20:00

80 PLN

Sold out 

📄Piotr Bukartyk w Poznaniu!

Piotr Bukartyk


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

PIOTR BUKARTYK to w świecie polskiej piosenki postać absolutnie wyjątkowa. Znakomity autor i kompozytor wykonywanych przez siebie piosenek, od lat wymyka się prostym klasyfikacjom, z upodobaniem mieszając muzyczne style. Przyrządzony w ten sposób koktajl przyprawia monologami jak z dobrego stand-up'u - pikantnymi, ale nie przekraczającymi granic dobrego smaku.

Jego twórczość jest opowieścią o codziennym życiu, prozaicznych sytuacjach, które nas spotykają, ale i też trochę o miłości. Wszystkie historie oprawione są niebanalnym tekstem oraz wspaniałym aranżem muzycznym, nad którym czuwał Krzysztof Kawałko. Dzięki temu, każdy koncert jest niesamowitą podróżą w świat muzyki.

W grudniu 2017 roku premierę miała płyta "Ja, wolny człowiek" na której Piotr Bukartyk pojawia się w towarzystwie niesamowicie zdolnego gitarzysty Krzysztofa Kawałko.

Tego samego roku, tylko w kwietniu, premierę ma również zespołowa płyta Piotra pod tytułem "O zgubnym wpływie wyższych uczuć".

Wcześniejsza płyta "Kup Sobie Psa", została bardzo dobrze przyjęta przez fanów, a piosenka stała się tytułową piosenką w filmie „Moje Córki Krowy”.

Piotr Bukartyk z powodzeniem od wielu lat pisze do rymu, jak sam określa swoją pracę.

Utwory z nowej płyty, ale również te stare, te które już wszyscy Państwo znacie i pamiętacie znajdą się w programie niedzielnego wieczoru z artystą.

„Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19”

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie