Biletomat Events Pogotowie Techno // The Next Stage Of Overdose [Parallx]

Events: Pogotowie Techno // The Next Stage Of Overdose [Parallx]

Tickets for event

Pogotowie Techno // The Next Stage Of Overdose [Parallx]

date

Sat, 05 October 2019 time 23:00

venue

SODA Underground Stage
Plac Komuny Paryskiej 6, 90-007 Łódź

promotor

Insist Sp. z o.o.

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 21 sep 2019 23:59

30 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 05 oct 2019 20:00

35 PLN

Sold out 

📄Pogotowie Techno // The Next Stage Of Overdose [Parallx]

Parallx, Juerga, BSHK, Expected Gates


Po dziś dzień wspominamy marcową edycję Acid Overdose. Natomiast wiemy, że nie ma co żyć przeszłością, a historię należy pisać na nowo. Tym razem nad Łodzią zbiorą się czerwone chmury, z których spadnie deszcz żrących elektronicznych dźwięków, aby móc wspólnie oddać się niezapomnianej przygodzie spod znaku OVERDOSE.

„OVERDOSE.” to cykl imprez, który zmieni oblicze łódzkiej sceny Techno. Wierzymy w potencjał naszego miasta i dlatego wchodzimy na nowy, wyższy poziom organizacji undergroundowych eventów. Na drugą odsłonę imprezy, ponownie zaprosiliśmy znakomitych artystów, a wśród nich, jedno z najgłośniejszych nazwisk ostatnich miesięcy - Parallxa - niemieckiego producenta i DJ-a, członka – Label Group, wytwórni należącej do Kobosila. Już 5 października zaprezentuje swojego niezwykle energicznego seta, łódzkiej publiczności, która ponownie zgromadzi się w klubie Hidden Event Zone.
Oprócz wspomnianego artysty zagrają także: Juerga – DJ i promotor z wytwórni Urbanum, pochodzący z Poznania, na co dzień rezydent stolicy Techno – Berlina. Dopełnieniem line-upu drugiej edycji Overdose. będzie występ szybko rozwijającego się łódzkiego duetu - Expected Gates, który zdobywa coraz większe uznanie na krajowym podwórku oraz pochodzącego z Trójmiasta, Księcia Winyli – BSHK, którego występ zachwycił wszystkich podczas ostatniego After Overdose.

Line-Up:
Parallx
Juerga
BSHK
Expected Gates

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie