Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Events Pożegnanie Starej Rzeźni - Circus Inferno pres. Monoloc

Events: Pożegnanie Starej Rzeźni - Circus Inferno pres. Monoloc

Tickets for event

Pożegnanie Starej Rzeźni - Circus Inferno pres. Monoloc

date

Sat, 03 June 2017 time 22:00

venue

Stara Rzeźnia
Garbary 101/111, 61-757 Poznań

promotor

SQ Klub

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 12 may 2017 12:48

40 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 12 may 2017 17:14

49 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 13 may 2017 17:09

59 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 03 jun 2017 18:00

65 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄3 czerwca Stara Rzeźnia kończy swą działalność artystyczną!

Monoloc ( Dystopian/ Afterlife)
Deas
Plebs
visuals: .wju

Starą Rzeźnię klub SQ odkrył dla poznaniaków na nowo w 2009 roku, gdy zaprosił na wyjątkowy koncert Miss Kittin i The Hacker. Ceglane wnętrza idealnie skomponowały się z mocnym beatem i ciekawymi pokazami wizualnymi.

Organizatorzy dostrzegli potencjał tej zapomnianej lokalizacji - surowości murów, oddechu przestrzeni i scenograficznej otwartości - jako idealnej scenerii dla unikatowych wydarzeń. To właśnie tu odbyły się niezapomniane występy: topowego teamu Minus z udziałem samego Richiego Hawtina, w towarzystwie Magdy i Marca Houle,  zachwycającej gwiazdy - Nicolasa Jaara czy uznanego w świecie tanecznej elektroniki - Vitalica.

W 2011 roku wystartował projekt Delikatesy - letni projekt multikulturalny. Północne skrzydło tego oryginalnego obiektu od czerwca do września było punktem spotkań teatralnych, filmowych i muzycznych. Odbyły się też koncerty, jak choćby tez z Hey i Noze Live!

W 2013 roku imprezą z Franceską Lombardo SQ zaingurowało kultowy już dzisiaj cykl Circus Inferno, który bardzo szybko zyskał rzeszę wiernych fanów, nie tylko z Wielkopolski.

To niezwykłe widowisko organizowane przez klub SQ łączy występy światowej klasy gwiazd muzyki elektronicznej z oprawą nieszablonowego miejsca, wizualizacji, choreografii i kostiumów. W jego ramach wystąpili już tacy artyści, jak Tale Of Us, Michael Mayer, Scuba, Francesca Lombardo, Steve Bug, Mind Against, Barem, Scuba, Mano Le Tough czy Tiefschwarz.

Od kilu lat cykl stale wymiany jest wśród najlepszych w Polsce, w 2016 za imprezę z Tale of Us za którą klub SQ otrzymał nagrodę polskiej sceny klubowej - Munoludy za najlepszy event roku.

Czerwcowe Circus Inferno to piękna klamra spinająca działalność SQ na terenie Starej Rzeźni przez lata. Ostatnie wersy tej rzeźnianej sagi napisze swym setem Monoloc, czyli Sascha Borchardt. Fanatyk techno urodzony we Frankfurcie, z młodzieńczymi korzeniami w rocku i heavy metalu, dziś kojarzony z Alerlife – konceptem i labelem Tale of Us – oraz z Dystopian – uznaną wytwórnią, w której wydają m.in. Rodhad i Recondite. Monoloc to buntownicze, ale gładkie spojrzenie na techno, czego wyraz daje najnowszy album The Untold Way – jedna z najbardziej uznanych produkcji tego gatunku w 2016 roku. Obecnie artysta lawiruje między techno i tech housem, pielęgnując atrakcyjny i inspirujący dźwięk, zawierając w nim szeroki zakres emocji. Komponując muzykę przede wszystkim dla siebie, a w drugiej kolejności dla całego świata, nigdy nie czuł się bardziej wolny przy eksplorowaniu swojego rzemiosła i eksperymentowaniu z nim.

Czerwcowa impreza jest pożegnaniem Starej Rzeźni i podziękowaniem dla fanów, którzy wspierali wydarzenia w niej się odbywające. Emocje zgromadzone przez lata współpracy z pewnością sprawią, że będzie to niezapomniane zamknięcie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety na Pożegnanie Starej Rzeźni – Circus Inferno z Monoloc