Biletomat Events Prins Thomas - Before Tauron Nowa Muzyka

Events: Prins Thomas - Before Tauron Nowa Muzyka

Tickets for event

Prins Thomas - Before Tauron Nowa Muzyka

date

Sat, 21 January 2017 time 21:00

venue

Jazz Club Hipnoza
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

promotor

More Music Agency

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 20 jan 2017 23:59

30 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 21 jan 2017 16:00

35 PLN

Sold out 

📄Prins Thomas powraca do Katowic

Prins Thomas, iRobot (Last Robots), Lex

Od Nowego Roku wracamy do Hipnozy z cyklem Before Tauron Nowa Muzyka. Jako pierwszy zagra dla Was norweski książę! W sierpniu Prins Thomas oczarował katowicką publiczność podczas występu na jednej ze scen Festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Nie inaczej będzie tym razem!

Pochodzący z Oslo Thomas Moen Hermansen zasłynął, wraz z Lindstromem i Toddem Terje, jako twórca brzmienia "norweskiego disco". Jego muzyka nie daje się jednak tak łatwo zaszufladkować. Oprócz inspiracji disco Prins Thomas sięga również po ambient, kosmische musik, techno i progressive rock. Djing zafascynował go pod koniec lat 80. Od tamtej pory łączył miksowanie płyt z graniem na basie w zespołach przeróżnej prowieniencji. Dwutorowe doświadczenia muzyczne zaowocowały unikalnym stylem, który zachwyca fanów na całym świecie.

Sam Prins Thomas jest bardzo skromny, nie posiada typowego djskiego biogramu i uważa, że gdyby nie zajmował się muzyką, mógłby zostać np. kucharzem. Na szczęście dla nas wciąż skupia się na występach DJ-skich i wydawaniu kolejnych albumów – ostatni, zatytułowany „Principe Del Norte” ukazał się na początku 2016 roku. Płytę wypełnia ponad 90 minut rozimprowizowanej mieszanki house’u, dubu i ambientu ze sprytnie wplecionymi inspiracjami rockowymi.

21 stycznia Prins Thomas zagra w Hipnozie. Przed występem gościa z Norwegii zaprezentuje się iRobot (Last Robots) oraz Lex. Zapraszamy! 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!