Chat with us, powered by LiveChatBiletomat electronic Prozak na dachu w. Wirski/ MISBHV rec.

electronic: Prozak na dachu w. Wirski/ MISBHV rec.

Tickets for electronic

Prozak na dachu w. Wirski/ MISBHV rec.

date

Sat, 29 August 2020 time 16:00

venue

Hotel Poleski
Sandomierska 6, 30-310 Kraków

promotor

Prozak 2.0

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 29 aug 2020 13:00

20 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Zakończenie sezonu letniego na dachu!

WIRSKI, MEG, OSCAR THOUS

 

Zakończenie sezonu letniego na dachu. 29 sierpnia zagra Tomek Wirski, dyrektor kreatywny MISBHV, założyciel wytwórni MISBHV, gdzie na pierwszej epce znaleźć można produkcje DJa HELLa, czy Wolframa.

„W szacunku do muzyki i w szacunku do mody chciałbym połączyć te dwa światy.” tak Tomasz o powstaniu nowego wydawnictwa mówił w wywiadzie dla Vogue.
Wirski od bardzo wielu lat związany jest z branżą muzyczna, a imprezy pod szyldem SUPRA1, duetu, który współtworzył wyprzedawały krakowskie kluby ( m.in. piwnice starego jeszcze Prozaka ).

Swoją historię tak podsumowuje dla magazynu VOGUE:
„– Idea klubu jako strefy wolności, bezpieczeństwa, schronienia, indywidualizmu była mi bliska od moich pierwszych doświadczeń życia nocnego w Wiedniu i Berlinie w latach 2000. Zacząłem od organizowania imprez, nieco później zacząłem grać sam, wreszcie, wraz z moim najlepszym kumplem, produkować – opowiada. A skalę zaangażowania potwierdzają sukcesy. – Naszą muzykę grała Mary Anne Hobbs, legendarna prezenterka pasma eksperymentalnego w BBC Radio 1 i Basement Jaxx, Diplo i wielu innych na największych festiwalach świata. Nie był to częsty przypadek w Polsce w tamtych latach. Był to formacyjny okres mojego życia – mówi Wirski. I dodaje: – Jako DJ jestem wychowany na eksperymentalnej szkole brytyjskiej. Bliscy są mi i Actress, i świętej pamięci Andrew Weatherall. Oboje grali muzykę wedle logiki emocji, a nie polityki czy gatunku.”

WIRSKI
MEG
OSCAR THOUS

AFTER: -2 Prozak 2.0

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

PROZAK 2.0 NA DACHU