Chat with us, powered by LiveChatBiletomat RAKIM | Katowice WYDARZENIE PRZENIESIONE

: RAKIM | Katowice WYDARZENIE PRZENIESIONE

Tickets for

RAKIM | Katowice WYDARZENIE PRZENIESIONE

date

Thu, 13 June 2024 time 21:00

venue

P23
Porcelanowa 23, 40-246 Katowice

promotor

BIG IDEA GROUP Sp. z o.o.

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Tickets currently unavailable.Poszukaj wydarzenia RAKIM | Katowice WYDARZENIE PRZENIESIONE w innym terminie i miejscu.

Look for similar events in:

Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na koncert Rakima 13 czerwca w Katowicach!

Rakim


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

drzwi - 19:30
start - 21:00

Rewolucjonista, jeden z najważniejszych, najbardziej wpływowych i utalentowanych MC wszech czasów — Rakim, wystąpi na dwóch koncertach w Polsce.

Rakim dokonał prawdziwej transformacji w hip-hopie. W drugiej połowie lat 80. wywrócił definicję rapu do góry nogami i w pojedynkę odmienił bieg całego gatunku, a echa jego twórczości są słyszalne we współczesnym rapie do dziś. Nowojorski MC zdefiniował termin flow i przyczynił się do pionierskiego wykorzystania rymów. Słusznie nazywany jest twórcą newschoolu — nowej szkoły rapu, która wówczas nie miała jeszcze nic wspólnego z trapowymi bitami auto-tunem. I nieważne, czy mowa tutaj o dorobku Big Daddy’ego Kane’a, 2Paca, 50 Centa, Lil Wayne’a czy A$AP Rocky'ego, żaden z nich nie składałby swoich wersów w ten sposób, gdyby nie Rakim.

Steve Huey z AllMusic stwierdził, że „Rakim jest powszechnie uznawany za jednego z największych MC – być może największego – wszech czasów w społeczności hip-hopowej”.

Redakcja About.com umieściła go na drugim miejscu na swojej liście „50 najlepszych MCs of Our Time (1987–2007)”. W 2012 roku Rakim znalazł się na pierwszym miejscu listy The Source „50 najlepszych autorów tekstów wszech czasów”.

Przed nami jedyna szansa na spotkanie z ikoną rapu!

Będzie to pierwsza i zapewne ostatnia wizyta Rakima w naszym kraju.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na jedyne koncerty RAKIMA w Polsce!