Biletomat Events Roof Party / Raidho ft. Shambalaya

Events: Roof Party / Raidho ft. Shambalaya

Tickets for event

Roof Party / Raidho ft. Shambalaya

date

Fri, 21 July 2017 time 14:00

venue

Hotel Poleski
Sandomierska 6, 30-310 Kraków

promotor

theQ Entertainment sp. z.o.o.

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 21 jul 2017 11:00

25 PLN

Sold out 

📄Roof Party w Krakowie

Raidho ft. Shambalaya, Meg, Discox, PeeTeeS

"Cirrostratus (Cs, chmura warstwowo-pierzasta) – chmura w postaci przejrzystej, mglistej i często prawie niewidocznej zasłony, nie daje opadów. Składa się głównie z kryształków lodu w kształcie blaszek. Często powoduje powstawanie zjawiska halo wokół Słońca oraz Księżyca, czasami jedynie halo jest jej wyraźnym objawem."

ROOF PARTY to cykl jednych z najbardziej popularnych letnich imprez w Krakowie. Po 5-ciu latach istnienia i pręznego rozwoju Roof Party stało się potężną marką, gwarantującą muzykę i organizację na najwyższym poziomie. Na krakowskich dachach pojawiają się utalentowani polscy DJe i producenci jak postacie z międzynarodowej sceny muzycznej.

RAIDHO to nowy projekt muzyczny, założony przez jednego ze znanych już obecnie na polskiej scenie klubowej artystów, zainspirowany brzmieniami takich producentów jak Bedouin czy Satori. W jego muzyce i setach możecie spodziewać się magicznych uniesień, hipnotyzujących elementów i etnicznych wokali. Pierwsza EPka ukaże się nakładem niemieckiej oficyny Bar 25 Music, której nazwa pochodzi od legendarnego berlińskiego klubu Bar25 Club. W wytwórni wydawały już takie nazwiska, jak Acid Pauli, Nico Stojan, Oliver Koletzki czy Sascha Braemer. Na dachu wystąpi wraz z utalentowanym Shambalaya, który zyskał doświadczenie w graniu na bębnach na małej wyspie, daleko. Tam od Mistrza Ninja posiadł moc Shambalai - elastyczność i improwizację, czyli jego najmocniejsze strony. Wychowanek afrykańskich rytmow. Za pomocą bębnów i sampli konsekwentnie stawia kroki naprzód budując pewnego rodzaju twórczy trans nasiakniety improwizacją na żywo i doświadczeniem które zdobywał przez lata. Współpracuje z najlepszymi djami i artystami towarzysząc im w różnorodnych projektach, wydarzeniach i festiwalach.

Na imprezie pojawią się także reprezentanci Prozak 2.0 - Meg & Discox, odpowiedzialni za cykl Orient Express. Supportem zajmie się lokalny DJ - PeeTeeS.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!