Przejdź do głównej treści strony

SARI SCHORR

13.07.2024, saturday, 23:00
Rozmarino Przystanek ze Smakiem i Klimatem, Suwałki Kościuszki 75, 16-400 Suwałki
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Description

Głos o niesamowitej jakości i mocy oraz koncerty na żywo, które wybuchają niczym wulkan, wywindowały Sari Schorr na pozycję nowej, niekwestionowanej gwiazdy Blues Rocka.
W 2016 roku Sari po raz pierwszy pojawiła się na scenie Blues-Rocku z jej debiutanckim albumem „A Force of Nature”, który spotkał się z uznaniem krytyków. Album …
Głos o niesamowitej jakości i mocy oraz koncerty na żywo, które wybuchają niczym wulkan, wywindowały Sari Schorr na pozycję nowej, niekwestionowanej gwiazdy Blues Rocka.
W 2016 roku Sari po raz pierwszy pojawiła się na scenie Blues-Rocku z jej debiutanckim albumem „A Force of Nature”, który spotkał się z uznaniem krytyków. Album został wyprodukowany przez ikonicznego pioniera brytyjskiego Bluesa, Mike'a Vernona (David Bowie, Eric Clapton, John Mayall, Fleetwood Mac, Peter Green).
Sari przekroczyła nowe granice ze swoim drugim albumem „Never Say Never”. Sari nalegała, aby album został nagrany na żywo, aby uchwycić surową energię jej muzyki. Zgłębiła głębiej swoje osobiste życie, ujawniając się z wrażliwością i szczerością, które, jak przyznaje, były zarówno bolesne, jak i uzdrawiające. Jej piosenki są starannie wykonane z żywymi tekstami, które podkreślają, jak dobrze Sari potrafi wzbudzać pasję, determinację i empatię.
Sukces Sari przyszedł po latach trudnej drogi życia ciężko pracującej kobiety Bluesa. Od jej skromnych początków, pracując na scenie muzycznej w legendarnie surowym South Bronxie w Nowym Jorku i na Lower East Side Manhattanu, aż po występ w Carnegie Hall, operacyjnie szkolona tornada stała się fenomenalną wokalistką Blues-Rockową, której nie można było odmówić.
Domem Sari jest jej walizka, a jej ścieżka zawsze prowadziła ją mniej uczęszczaną drogą. Jej życie to opowieść o nigdy nie poddawaniu się, byciu wiernym sobie i realizowaniu swoich pasji wbrew wszelkim przeciwnościom. To historia niezwykle inspirująca i przypomnienie, dlaczego nigdy nie powinniśmy mówić "nigdy"!

Tickets

Sold out

Strefa 1

BILET NORMALNY

120.00 zł

Places

Similar events

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.