Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Concerts Snowman

Concerts: Snowman

Tickets for Concert

Snowman

date

Sun, 26 November 2017 time 19:00

venue

Blue Note
ul. Kościuszki 79, 61-891 Poznań

promotor

Go Ahead

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 25 nov 2017 23:59

40 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sun, 26 nov 2017 16:00

46 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Koncertowa Jesień: Snowman!

SNOWMAN

18:00 drzwi
19:00 Konrad Bebiołka
20:00 Snowman

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Snowman! Autorzy przeboju „Znów jesteś sobą” zagrają 26 listopada w klubie Blue Note w ramach Koncertowej Jesieni, która w tym roku odbędzie się we współpracy z fundacją FAQ RAK! W ramach współpracy z Fundacją Ludzie Dla Ludzi z każdego sprzedanego biletu zostanie przeznaczona kwota w wysokości 1 zł na utrzymanie i rozwój serwisu FAQRAK.pl.

Zespół Snowman pochodzi z Poznania, a ich początki sięgają 2002 roku. Po sześcioletniej przerwie ukazała się ich kolejna płyta ("Gwiazdozbiór").

https://www.youtube.com/watch?v=vWVlueaqc9I

Nowy album Snowmana to zbiór utworów pełnych emocji, melodii i tego co prawdziwe.
Uznany za jeden z najbardziej oryginalnych i intrygujących bandów tym razem powraca z płytą w całości polskojęzyczną. Nowy repertuar to kompozycje które stanowią spójną całość, dojrzałe, energetyczne brzmienie, intrygujące teksty i rewelacyjny wokal Michała Kowalonka. Wokalista kojarzony był także jako następca Artura Rojka, po jego odejściu z Myslovitz, zdecydował się jednak postawić na własny projekt. Na płycie dominują krótkie i chwytliwe utwory, które idealnie wpasowują się w klimat bezpretensjonalnych, rockowo-popowych, radiowych przebojów w najlepszym wydaniu. Warto dodać, że grupa równie fantastycznie prezentuje się na żywo, czego przykładem był ich występ na tegorocznym Enea Spring Break Festival, który zaliczany jest do jednych z najlepszych koncertów podczas poznańskiego festiwalu.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl!

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Koncertowa Jesień w Poznaniu! Sprawdź kto wystąpi!