Przejdź do głównej treści strony

SOPRANOWY ZAWRÓT GŁOWY

26.11.2023, sunday, 18:00
Filharmonia Narodowa - sala koncertowa, Warszawa Jasna 5, 00-950 Warszawa
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

„Sopranowy zawrót głowy” to już piąty koncert z cyklu „Paprocki in memoriam”, który organizowany jest jesienią w Filharmonii Narodowej w Warszawie dla upamiętnienia postaci wybitnego polskiego tenora okresu powojennego. Podczas tegorocznej edycji usłyszymy najpiękniejsze arie i duety, zarówno z oper, jak i operetek dedykowane głosowi sopranowemu. Najlepsze polskie śpiewaczki operowe zabiorą …
„Sopranowy zawrót głowy” to już piąty koncert z cyklu „Paprocki in memoriam”, który organizowany jest jesienią w Filharmonii Narodowej w Warszawie dla upamiętnienia postaci wybitnego polskiego tenora okresu powojennego. Podczas tegorocznej edycji usłyszymy najpiękniejsze arie i duety, zarówno z oper, jak i operetek dedykowane głosowi sopranowemu. Najlepsze polskie śpiewaczki operowe zabiorą nas w czarowną podróż przez świat bel canta. Obok cenionych i uwielbianych przez publiczność ostatnich trzech dekad – Iwony Hossy, Gabrieli Legun, Izabeli Matuły, Edyty Piaseckiej i Anny Simińskiej, wystąpi również debiutantka wyłoniona podczas III-go Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Bogdana Paprockiego, który odbędzie się w dniach 13-19 listopada w Bydgoszczy. Artystki zaśpiewają z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Narodowej pod batutą dyrektora muzycznego Opery Wrocławskiej, maestro Adama Banaszaka, a całość powiąże oprawą słowną znany aktor i prezenter telewizyjny Ziemowit Pędziwiatr.
Bilety w cenie 30, 40 i 50 zł

Bilety

Wyprzedane

Strefa 3

normalny

30 zł

Strefa 2

normalny

40 zł

Strefa 1

normalny

50 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.