Przejdź do głównej treści strony

Sposób na blondynkę

26.10.2023, thursday, 19:00
Wąbrzeski Dom Kultury, Wąbrzeźno Wolności 47, 87-200 Wąbrzeźno
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Spektakl Teatralny "Sposób na blondynkę"
26 października o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl teatralny „Sposób na blondynkę”.

Tym razem wspólnie z aktorami sprawdzimy czy portal randkowy to jedyna możliwość żeby zmienić swoje życie? Na pozór wszystko wydaje się proste… Zalogować się, by stworzyć swoje nowe „ja”. Każde kłamstwo jest dozwolone. Bo w …
Spektakl Teatralny "Sposób na blondynkę"
26 października o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl teatralny „Sposób na blondynkę”.

Tym razem wspólnie z aktorami sprawdzimy czy portal randkowy to jedyna możliwość żeby zmienić swoje życie? Na pozór wszystko wydaje się proste… Zalogować się, by stworzyć swoje nowe „ja”. Każde kłamstwo jest dozwolone. Bo w Internecie każdy może być blondynką nawet blondynka. Planowana obsada aktorska Kasia Jamróz, Jacek Rozenek, Piotr Dąbrowski i Michał Milowicz. Czy można uratować małżeństwo, które trwa wyłącznie z powodu wspólnych kredytów? Samotność, pragnienie miłości i poczucia bezpieczeństwa kontra dwojakość ludzkiej natury. Która część osobowości wygra? Kim jesteśmy i dlaczego wolimy udawać kogoś innego, zamiast się rzeczywiście zmienić? Komedia pełna uśmiechu, świetna obsada aktorska i zaskakująca akcja tyle potrzeba żeby ten wieczór można było zaliczyć do udanych.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr. telefonu 566881727.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

bilet normalny

85 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.