Chat with us, powered by LiveChat



Biletomat Stand-up Sprawdź to! Stand-up Tour 2018 - Łódź

Stand-up: Sprawdź to! Stand-up Tour 2018 - Łódź

Tickets for Stand-up

Sprawdź to! Stand-up Tour 2018 - Łódź

date

Tue, 18 September 2018 time 20:00

venue

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

promotor

KOSMOS / L2L

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Kategoria IV (siedzące)

Kategoria IV (siedzące)

available to
Tue, 18 sep 2018 16:00

49 PLN

Sold out


Kategoria III (siedzące)

Kategoria III (siedzące)

available to
Tue, 18 sep 2018 16:00

69 PLN

Sold out


Kategoria II (siedzące)

Kategoria II (siedzące)

available to
Tue, 18 sep 2018 16:00

79 PLN

Sold out


Kategoria I (siedzące)

Kategoria I (siedzące)

available to
Tue, 18 sep 2018 16:00

99 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie





 

📄Sprawdź to! Stand-up Tour 2018 -Łódź!

Łukasz Lotek Lodkowski - gospodarz wydarzenia
donGURALesko - gość specjalny z materiałem stand-upowym
Błażej Krajewski
Sebastian Rejent
Michał Leja
Tomek Kołecki

wstęp od 19:00 / start 20:00 / czas trwania około 90 minut.

Zapraszamy Was na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie łączące ze sobą różne style stand-up comedy w wykonaniu najlepszych komików w Polsce. Sprawdź To! Stand-up Tour 2018 zawita do ośmiu miast. Na scenie pojawi się pięciu komików oraz gość specjalny. Tym razem widzimy się w łódzkiej Wytwórni.

Gospodarzem wydarzenia będzie Łukasz Lotek Lodkowski. Obok niego na scenie pojawią się takie tuzy polskiego stand-upu jak Błażej Krajewski, Sebastian Rejent, Michał Leja i Tomek Kołecki. Gościem specjalnym będzie donGURALesko - charyzmatyczny raper, który jak się okazuje potrafi też porwać publikę przy użyciu komedii.

Bilety: https://www.biletomat.pl/bilety-na-sprawdz-to-stand-up-tour-2018-400/

10. września - Gdańsk
11. września - Bydgoszcz
12. września - Katowice
13. września - Poznań
17. września - Wrocław
18. września - Łódź
19. września - Warszawa
20. września - Kraków

Łukasz Lotek Lodkowski - komik aktywny od 1985 r. - właśnie wtedy przyszedł na świat. Inni komicy mogą mu pozazdrościć wrodzonego, naturalnego talentu do rozśmieszania ludzi. Na scenie od 2012 roku - wówczas na polskiej scenie komediowej wszystko się zmieniło. Od początku swojej działalności scenicznej Lotek pokazał, że poradzi sobie na największych polskich scenach i bez litości pokona przepony swoich widzów. Rekordowe ilości odsłon jego występów na YouTubie są dowodem na to, że publiczność się nie myli. Zaraźliwy śmiech, modulowanie głosem, niepowtarzalny sposób bycia i profesjonalizm tego artysty powodują, że jego występy na długo pozostają w pamięci. Wystąpią też:

Błażej Krajewski - komik z Bydgoszczy. Na scenie od 2013. Najbardziej znany z genialnych modulacji głosowych, a jego nagranie z charakterystycznym syntezatorem głosowym Ivona było wyświetlone miliony razy. Wciela się w barwne postacie, zaczerpnięte ze świata popkultury i "kolorowych" ptaków z rodzinnego Fordonu.

Michał Leja - stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”. Szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce i środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast Diablo Włodarczyka w telewizji TVN. Wystąpił w programie Kuba Wojewódzki, w Comedy Club w Comedy Central oraz w Tylko dla Dorosłych w TVP. Nagrał też jako jeden z nielicznych polskich komików swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie. Twórca programu internetowego „Michał Leja Show”.

Tomek Kołecki - ogromny potencjał drzemiący w tym młodym komiku potwierdzają spore osiągnięcia - jest on zwycięzca największego w Polsce festiwalu stand-upowego. Oglądanie go na scenie jest nie tylko zabawne, oferuje też wejrzenie w dystopijną przyszłość. Mogliście go zobaczyć w takich programach telewizyjnych jak Tylko dla dorosłych w TVP, Comedy Club w Comedy Central czy Kuba Wojewódzki w TVN.

Sebastian Rejent - Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m.in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi&Saatchi. Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu… i nie było to dziecko. Sukces. Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego. Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

Gościnnie, niespodziewanie pojawi się Donguralesko znany również jako Gural, DGE, DJ Dziadzior, Giovanni Dziadzia oraz Osieroconych Płyt Selektor – polski raper i producent muzyczny, który działa na polskiej scenie hip-hopowej od 1994 roku. Współtworzył m.in. takie zespoły jak Killaz Group, K.A.S.T.A., PDG Kartel oraz GTW. Współpracował z takimi wykonawcami jak Tede, Sido, Matheo, Paluch, Miodu, Waldemar Kasta, VNM, Fokus, Grubson czy Pezet i wielu innych. Tym razem zaprezentuje Wam debiutancki materiał stand-upowy.

Do zobaczenia!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na: Sprawdź To! Stand-up Tour 2018

Live2Listen