Przejdź do głównej treści strony

Steve Gunn | Warszawa

14.11.2023, tuesday, 20:00
Chmury, Warszawa 11 listopada 22, 03-001 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


📆 Steve Gunn to mieszkający w Nowym Jorku gitarzysta i autor tekstów. 

W swojej niemal piętnastoletniej karierze Steve wydał kilkadziesiąt uznanych przez krytyków nagrań solowych, w duetach i zespołach dla takich wytwórni jak Matador Records, Three Lobed Recordings, Paradise of Bachelors czy RVNG. Jego albumy stanowią kamienie milowe współczesnego myślenia o …


📆 Steve Gunn to mieszkający w Nowym Jorku gitarzysta i autor tekstów. 

W swojej niemal piętnastoletniej karierze Steve wydał kilkadziesiąt uznanych przez krytyków nagrań solowych, w duetach i zespołach dla takich wytwórni jak Matador Records, Three Lobed Recordings, Paradise of Bachelors czy RVNG. Jego albumy stanowią kamienie milowe współczesnego myślenia o gitarze i jej możliwościach i konsekwentnie rozszerzają formułę songwritingu. 

Steve wytrwale przetwarza swoje inspiracje w pojedynczy, wirtuozerski nurt. Uważne słuchanie jego muzyki ujawnia wpływ bluesa, folku, ekstatycznego free jazzu i psych na jego stale rozwijającą się twórczość. Jego najnowsza płyta Let the Moon Be a Planet (RVNG Intl.), nagrana we współpracy z pianistą Davidem Moore'em z Bing & Ruth, ukazała się w marcu br. Płyta „Glass Band” (Three Lobed) z Johnem Truscińskim i Billem Nace’em ukazała się z kolei pod koniec lipca. 

Steve obecnie, jak przez większość swego czasu, pracuje nad nową muzyką.

http://steve-gunn.com

BRAMA: 19:00


Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

69 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.