Biletomat Concerts STEVE NASH & TURNTABLE ORCHESTRA TOUR 2017

Concerts: STEVE NASH & TURNTABLE ORCHESTRA TOUR 2017

Tickets for Concert

STEVE NASH & TURNTABLE ORCHESTRA TOUR 2017

date

Sun, 23 April 2017 time 20:00

venue

Centrum św. Jana
Świętojańska 50, Gdańsk

promotor

Good Taste Production sp. z o.o.

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (siedzące, nienumerowane)

Standard (siedzące, nienumerowane)

available to
Wed, 05 apr 2017 16:00

99 PLN

Sold out 

📄GDAŃSK - STEVE NASH & TURNTABLE ORCHESTRA TOUR 2017

STEVE NASH & TURNTABLE ORCHESTRA

"Z wielką przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni odwołać koncerty Steve Nash & Turntable Orchestra w Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie z powodów logistycznych. Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich zakupu. Mamy nadzieję, że uda nam się powrócić z koncertami projektu w innym terminie. Uprzejmie przepraszamy za utrudnienia.
Good Taste Production"

23 kwietnia 2017, godz. 20:00 (niedziela)
Centrum Św. Jana, ul. Świętojańska 50, Gdańsk

Bilety w cenach: 99 zł [miejsca siedzące nienumerowane]

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Good Taste Production i TheQ Entertaiment zaprasza na premierowy koncert debiutanckiego albumu Steve Nash & Turntable Orchestra.

Steve Nash & Turntable Orchestra
Steve Nash & Turntable Orchestra to nowatorski projekt łaczący dwa muzyczne światy – muzykę klasyczną i turntablism. Kompozycje Steve’a Nasha napisane są na klasyczną orkiestrę, fortepian i gramofony obsługiwane przez DJ-ów. Warstwę dźwiękową stanowi kompilacja muzyki elektronicznej, która jest realizowana na gramofonach w oparciu o zmiksowany materiał. Całość przedsięwzięcia skupia w sobie brzmienia charakterystyczne dla muzyki klasycznej, opracowywane jednak za pomocą narzędzi nowych stylów muzycznych, przede wszystkim elektroniki i jazzu. Naturalne dźwięki fortepianu i orkiestry przeplatane są scratchowanymi partiami generowanymi przez gramofony, które pełnią funkcję instrumentów solowych.

Premierowy koncert odbył się 13 grudnia 2014 r. w Sali Wielkiej Dworu Artusa w Toruniu.

Trasa promować będzie debiutancką płytę, która ukaże się 21 kwietnia nakładem wytwórni AAM Records i Polskiego Radia.

Steve Nash/Kacper Nowak
Ur. w 1990 r. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi (klasa fortepianu prof. Cezarego Saneckiego). Na swym koncie ma wiele sukcesów jako klasyczny pianista, producent i DJ. Jest trzykrotnym mistrzem świata International DJ Association World Championships (2012, 2013, 2015). Od 2012 r. współpracuje z Radiową Trójką, z programem Hirka Wrony „Soul Muzyka Duszy”. Jego producencki potencjał wykorzystali najlepsi polscy raperzy: O.S.T.R., Sokół, Małpa, Bisz, GrubSon. Produkował również utwór na ostatnią płytę Dawida Podsiadło. Twórca projektów: Steve Nash & Film Orchestra, Steve Nash & Baltic Friends, członek Orkiestry Męskie Granie 2016. Ambasador firmy Ableton Polska, laureat Medalu „Thorunium“ i „Złotej Karety“ toruńskiego dziennika „Nowości”.

SPONOSOREM WYDANIA PŁYTY ORAZ TRASY KONCERTOWEJ JEST FIRMA BURN

SPONOSOREM NAGRANIA PŁYTY JEST MIASTO TORUŃ ORAZ NARODOWE CENTRUM KULTURY

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety na koncert Steve Nash & Turntable Orchestra Tour 2017