Przejdź do głównej treści strony

STUDIO ACCANTUS AKUSTYCZNIE

16.09.2023, saturday, 18:00
Sala Koncertowa Pawelana, Pabianice ul. Grobelna 4, 95-200 Pabianice
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

„Accantus Akustycznie” to bardziej kameralna i bezpośrednia wersja występów Studia Accantus - polskiego zespołu twórców i wykonawców realizujących własne projekty autorskie. Ich misją jest szerzenie miłości do musicalu, muzyki filmowej i innych gatunków. Studio jest również rozpoznawalne z nagrań umieszczanych na kanale YouTube, na którym zgromadziło wokół siebie godną podziwu …
„Accantus Akustycznie” to bardziej kameralna i bezpośrednia wersja występów Studia Accantus - polskiego zespołu twórców i wykonawców realizujących własne projekty autorskie. Ich misją jest szerzenie miłości do musicalu, muzyki filmowej i innych gatunków. Studio jest również rozpoznawalne z nagrań umieszczanych na kanale YouTube, na którym zgromadziło wokół siebie godną podziwu liczbę ponad pół miliona subskrybentów.
Zapraszamy na koncert niezwykle utalentowanych artystów z dużym dorobkiem scenicznym, występujących na deskach teatrów w całej Polsce, laureatów konkursów oraz uczestników muzycznych programów telewizyjnych.
Na scenie wystąpi dla Państwa 9-ciu artystów w musicalowo - filmowym repertuarze: 4 wokalistów znanych z kanału Studia Accantus oraz 5-osobowy zespół instrumentalny: piano, gitara, trio smyczkowe pod kierownictwem Kasi Kessling. Gwarantujemy piękne emocje i wspaniałą atmosferę.
Czas trwania koncertu: 1 godz. 20 minut bez przerwy. Wokaliści: Paulina Grochowska, Sylwia Przetak, Paweł Skiba, Adrian Wiśniewski

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

BILET NORMALNY

100 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.