Biletomat Targi Slow Fashion #10 – Wrocławska Jesień

: Targi Slow Fashion #10 – Wrocławska Jesień

Tickets for

Targi Slow Fashion #10 – Wrocławska Jesień

date

Sat, 14 October 2017 time 11:00

venue

Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

promotor

SLOW Sp. z o. o.

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (15.10)

Standard (15.10)

available to
Sat, 14 oct 2017 08:00

10 PLN

Sold out


Standard (14.10)

Standard (14.10)

available to
Sat, 14 oct 2017 08:00

10 PLN

Sold out

 

📄Targi Slow Fashion już po raz 10. we Wrocławiu!

start: 11.00

W kwietniu 2016 roku to właśnie tu, we Wrocławiu obchodziliśmy nasze drugie urodziny. Po półtora roku wracamy, by w tym samym miejscu celebrować 10 edycję wydarzenia, które zmieniło branżę modową w Polsce. Targi Slow Fashion ponownie odbędę się we wrocławskiej Hali Stulecia, by zaprezentować najciekawszych polskich twórców mody autorskiej.

To w tym miejscu zgromadzimy projektantów, twórców, designerów, artystów tworzących zgodnie z ideą ‘slow’, którą definiujemy jako mądre i zdrowe podejście do konsumpcji. Dlatego na targach Slow Fashion znajdziesz wystawców, którzy produkują w Polsce, wykorzystują najlepsze materiały oraz dbają o poszanowanie praw pracowniczych.

Już 14 i 15 października Hale Stulecia wypełni ponad 200 polskich projektantów mody, biżuterii, akcesoriów i dodatków. Przestrzeń targów zostanie podzielona na strefy: Premium, Casual, Street, Elegance oraz Kids.

Po raz pierwszy we Wrocławiu powstanie Strefa Męska – przestrzeń dedykowana dla Panów, którzy w jednym miejscu znajdą ubrania, akcesoria, dodatki i usługi.

‘Slow’ to również wszystko co naturalne i prosto z ziemi także nie zabraknie organicznych kosmetyków oraz bezpłatnych usług.

Nasza misja to pobudzanie kreatywności, wymiana myśli oraz dbanie by goście mogli sami poczuć się jak twórcy. Przygotowujemy dla Was strefę #Warsztatownia, gdzie nauczycie się jak szyć na maszynie JUKI - Sew it, uwijecie kwiatowe wianki, czy spróbujecie swoich sił jako projektanci mody.

Nie zapominamy w tym wszystkim o najmłodszych gościach targów Slow Fashion. Przygotowujemy dla nich Plac Zabaw i Kreatywności – pełen atrakcji rozwijających umiejętności oraz wyobraźnie dzieci.

#KupujLepszeUbrania

Uwaga! Dzieci i młodzież do 12 roku życia - wejście bezpłatne!

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Targi Slow Fashion - ZAMÓW BILETY!