Przejdź do głównej treści strony

The Flower Kings - Lublin, 07.10.2023

07.10.2023, saturday, 19:00
Studio im. Budki Suflera, Lublin Obrońców Pokoju 2, 20-030 Lublin
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Legenda neo prog rocka, The Flower Kings z nową płytą i trasą koncertową w Polsce!

Jeśli jakiś zespół zasługuje na tytuł "epicki", to bez wątpienia jest to "The Flower Kings". Od prawie 30 lat szwedzka legenda progresywnego rocka wraz ze swoim charyzmatycznego frontmanem i gitarzystą Roine Stoltem (znanym także między innymi …
Legenda neo prog rocka, The Flower Kings z nową płytą i trasą koncertową w Polsce!

Jeśli jakiś zespół zasługuje na tytuł "epicki", to bez wątpienia jest to "The Flower Kings". Od prawie 30 lat szwedzka legenda progresywnego rocka wraz ze swoim charyzmatycznego frontmanem i gitarzystą Roine Stoltem (znanym także między innymi z Transatlantic) wzbogacają świat muzyki o symfoniczne arcydzieła, nie wykazując żadnych oznak zmęczenia przez te wszystkie lata. Większość piosenek "Królów kwiatów" trwa ponad pięć, czasem nawet ponad dziesięć minut, a mimo to nigdy nie nudzi ani przez sekundę. Z jednej strony jest to zasługa przemyślanych aranżacji, które przebiegają przez najróżniejsze nastroje, podobnie jak emocjonujący film, który sprawia, że zapominamy o pilocie. Z drugiej strony muzyka ma niesamowitą rozpiętość stylistyczną z wpływami od klasycznego bluesa i Beatlesów po Yes, Pink Floyd i jazz fusion z lat 70.
Na wrzesień zaplanowany jest kolejny nowy album studyjny, który zostanie zaprezentowany podczas trasy koncertowej w Polsce! Muzycy już zapowiedzieli, że stylistycznie będzie to powrót muzycznych korzeni grupy! Dowodem na to jest między innymi powrót do składu Michaela Stolta, który występował z grupą przez całe lata 90te!

Podczas trasy po Polsce zespół odwiedzi 3 miasta:
06.10.2023 Poznań, 2progi
07.10.2023 Lublin, Studio im. Budki Suflera
08.10.2023 Piekary Śląskie, OK Andaluzja

Bilety dostępne w cenie:
99 zł do 30.06
109 zł od 01.07
120 zł w dniu koncertu

To znakomita okazja, by usłyszeć najnowsze utwory zespołu oraz klasyczne hity, takie jak "Stardust We Are", "The Truth Will Set You Free" czy "I Am the Sun".

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

Normalny

109 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.