Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Concerts Tricky | Wrocław - koncert odwołany

Concerts: Tricky | Wrocław - koncert odwołany

Tickets for Concert

Tricky | Wrocław - koncert odwołany

date

Fri, 24 April 2020 time 20:00

venue

Zaklęte Rewiry
ul. Krakowska 100, 50-427 Wrocław

promotor

Automatik

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Thu, 20 feb 2020 10:09

85 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Mon, 20 apr 2020 09:04

99 PLN

Sold out 

📄Tricky zagra we Wrocławiu!

Tricky, Anika, Marta Złakowska

 

Drzwi: 19:00
Start: 20:00


Tricky wraca do Polski i zapowiada nowy materiał!
Promować będzie EPkę "20,20" z udziałem Aniki oraz Marty Złakowskiej, która w ostatnich latach występowała z legendą trip-hopu na całym świecie. Tricky wraz z Martą i zespołem zagrają 22 kwietnia w Warszawie (Niebo), 23.04 w Krakowie (Kwadrat) i 24 kwietnia we Wrocławiu (Zaklęte Rewiry)

W ubiegłym roku album Tricky'ego "Maxinquaye" uznano za klasyk podczas gali "Q Awards" - dziennikarze prestiżowego magazynu w poprzednich latach tytuł ten przyznawali m.in epokowym płytom Queen, Pink Floyd, U2, The Verve. Tricky, zbuntowany, mroczny enfant terrible trip hopu, znalazł swoje miejsce w oficjalnym kanonie! Historię swojego dramatycznego życia opowiedział niedawno w przejmującej książkowej biografii "Hell Is Round The Corner", wspominając trudne dorastanie w Bristolu, lata występów z Massive Attack i późniejszą karierę. 
2020 rok to jej nowy rozdział. EP "20,20" z singlem "Lonely Dancer" z gościnnym udziałem Aniki - w Polsce znanej ze współpracy z duetem Syny - brzmi jak zwykle bardzo osobiście i przejmująco. W kameralnym duecie "Hate This Pain" słyszymy Martę Złakowską, wokalistkę z Krakowa, która już wcześniej nagrała z Tricky'm poruszającą piosenkę "Makes Me Wonder". 
Marta poznała Tricky'ego podczas jego ostatniej polskiej trasy - nieoczekiwanie wystąpiła u jego boku na scenie w Krakowie i Wrocławiu. Od tamtych występów Polka stałą się nieodłączną częścią grupy brytyjskiego artysty - odwiedziła z nim europejskie stolice, Amerykę Południową i zagrała amerykańską trasę supportując grupę A Perfect Circle. Tym razem wraca do rodzinnego miasta jako pełnoprawny głos zespołu. W Krakowie Tricky wystąpi 23 kwietnia (klub Kwadrat), dzień wcześniej zobaczymy go w Warszawie (Niebo), a 24 kwietnia we Wrocławiu (Zaklęte Rewiry).

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na koncerty Tricky'ego!