Biletomat Concerts Voivod - Poznań

Concerts: Voivod - Poznań

Tickets for Concert

Voivod - Poznań

date

Sat, 08 September 2018 time 19:00

venue

U Bazyla
ul. Norwida 18A, Poznań

promotor

Go Ahead

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 07 sep 2018 23:59

79 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 08 sep 2018 17:00

90 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Voivod & Maggot Heart w Poznaniu!

Voivod & Maggot Heart

wejście: 18:00
start: 19:00

Agencja Go Ahead zaprasza na trzy koncerty Voivod & Maggot Heart! Zespół w wyjątkowym projekcie ze szwedzką artystką zagrają 8 września w poznańskim klubie u Bazyla, 9 września w warszawskiej Hydrozagadce i 10 września w krakowskim Kwadracie!

Tej kanadyjskiej, metalowej grupy polskim fanom nie trzeba szczególnie przedstawić – zespół koncertował w Polsce już niejednokrotnie, za każdym razem zbierając doskonałe opinie o scenicznej energii. Voivod to jedna z najbardziej wpływowych grup lat 80., a za największy sukces uważa się ich krążek „Nothingface” z 1989 roku.

Zespół ma na koncie niezliczoną ilość występów na żywo i aż trzynaście długogrających albumów, a obecnie przygotowuje się do wydania nowego krążka. Po pięcioletniej przerwie ukaże się album „The Wake”, którego data premiery zaplanowana jest na 21 września tego roku. Możecie więc być pewni, że na polskich koncertach usłyszycie najnowszy materiał tej legendarnej grupy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety na koncerty Voivod & Maggot Heart