Biletomat Concerts Voo Voo - 7

Concerts: Voo Voo - 7

Tickets for Concert

Voo Voo - 7

date

Sun, 08 October 2017 time 19:00

venue

Filharmonia Częstochowska
Tomasza Wilsona 16, 42-202 Częstochowa

promotor

Ltc Technika Estradowa

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Balkon (miejsce siedzące numerowane)

Balkon (miejsce siedzące numerowane)

available to
Sun, 08 oct 2017 16:00

70 PLN

Sold out


Parter (miejsce siedzące numerowane)

Parter (miejsce siedzące numerowane)

available to
Sun, 08 oct 2017 16:00

90 PLN

Sold out 

📄VOO VOO w Częstochowie

VOO VOO w skłądzie:
Wojciech Waglewski – gitara śpiew
Mateusz Pospieszalski – saksofony, śpiew
Michał Bryndal – perkusja
Karim Martusewicz – gitara basowa, kontrabas

wejście od godz 18:30
start koncertu godz 19:00

Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. Jak żartuje Wojciech Waglewski: „Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić...” To założenie w przypadku wydanego w 2014 roku ostatniego albumu „Dobry wieczór”, spowodowało skutek odwrotny – album uzyskał status Złotej Płyty a piosenka „Gdybym” z udziałem azerskiego pieśniarza Alima Qasimova, długie tygodnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radiowej Trójki.


Tym razem kluczem do nowej płyty jest czas i jego nieustanny upływ. Na nowym albumie Voo Voo znajdzie się zaledwie siedem, za to długich utworów, a każdy z nich będzie zatytułowany od kolejnych dni tygodnia. To wpłynie również na koncerty promujące nową płytę, a przecież takie spotkania z muzyką tego zespołu mają swoją niepowtarzalną atmosferę. „Każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, bo będziemy zaczynać w poniedziałek od „Poniedziałku”, we wtorki od „Wtorku” itd. Lubię takie wyzwania, choć nie wiem, co z tego wyniknie.” – dodaje Waglewski.


Aby zobaczyć video zapowiedź albumu kliknij tutaj: https://youtu.be/nmGAtofIH3M


Wojciech Waglewski jest kompozytorem i autorem wszystkich utworów na nowym albumie zespołu, który współtworzą: perkusista Michał Bryndal, basista Karim Martusewicz oraz saksofonista i wokalista Mateusz Pospieszalski. Płyta powstawała w grudniu 2016 i styczniu 2017 roku w Studiu S-4, a także w trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Za realizację dźwięku odpowiadał Jacek Gładkowski. Piotr „ Emade” Waglewski materiał zmiksował i współpracował przy jego produkcji.


Nowa płyta Voo Voo zatytułowana „7” ukazała się 7 marca 2017, a zapowiadał ją utwór pt. „Środa”. Aby posłuchać utworu w wersji albumowej kliknij tutaj:


https://youtu.be/Nmz0ah7e6TE

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl