Biletomat Pop / Rock Walentynki z Cleo na wodzie | Termy Warmińskie | WYDARZENIE ODWOŁANE

Pop / Rock: Walentynki z Cleo na wodzie | Termy Warmińskie | WYDARZENIE ODWOŁANE

Tickets for Pop / Rock

Walentynki z Cleo na wodzie | Termy Warmińskie | WYDARZENIE ODWOŁANE

date

Sat, 12 February 2022 time 22:00

venue

Termy Warmińskie
ul. Kąpielowa 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

promotor

Termy Warmińskie

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Thu, 10 feb 2022 23:59

119 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Fri, 11 feb 2022 23:59

129 PLN

Sold out


Standard

III Pula

available to
Sat, 12 feb 2022 19:00

139 PLN

Sold out 

📄UWAGA - wydarzenie odwołane!

Cleo


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

W dzień nie szukaj gwiazd ☪️ one nocą są...
Tobą, mną, kiedy wszyscy śpią…

W walentynki 💕 bawimy się w w rytm słów tej własnie piosenki.

Walentynki na wodzie, czyli najlepsza IMPREZA NA BASENACH 💦 TERM WARMIŃSKICH. Gwiazdą tej imprezy będzie CLEO 🎶🎤 - dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill.

Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel "MY SŁOWIANIE" który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach PONAD 100 milionów razy i stał się Cyfrową piosenką roku 2014. Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad 1 500 000 ( półtora miliona ) fanów a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 300 milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album BASTET który już przed trafieniem do sklepów na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty, a po kilku miesiącach podwójnej platyny. Pierwszy singiel z płyty, "Zabiorę Nas" uzyskał najwyższy status diamentowego singla oraz Cyfrowej Piosenki roku 2016.

W 2018 roku Cleo rozpoczęła prace nad swoim trzecim albumem, pierwszym singlem z płyty został przebój "Łowcy Gwiazd" który 4 miesiące po premierze osiągnął 40 milionów wyświetleń.

Koncert Cleo to oczywiście nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy, bo w programie także impreza z DJem 💃🕺 do późnych godzin nocnych, zabawy i konkursy z nagrodami 🎁, zdjęcia w walentynkowej strefie 📷💓 oraz laser show🎆 - efektowny pokaz laserów, który będziecie oglądać na niebie prosto z zewnętrznej strefy wodnej

Zgodnie z regulaminem wydarzenia, osoba małoletnia do lat 13 może uczestniczyć w wydarzeniu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Natomiast osoba powyżej 13 lat, a poniżej 18 lat, musi posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na udział w wydarzeniu (do pobrania Tutaj). Każdy uczestnik bez względu na wiek zobowiązany jest do posiadania ważnego biletu wstępu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie