Biletomat Events Warm Up To Date Festival X Łomża Jasne Pełne: Wrocław

Events: Warm Up To Date Festival X Łomża Jasne Pełne: Wrocław

Tickets for event

Warm Up To Date Festival X Łomża Jasne Pełne: Wrocław

date

Sat, 27 April 2019 time 13:00

venue

Wrocław
, Wrocław

promotor

Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno Społeczne

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Bilet na Wyspę Tamka (Salon Ambientu)

Bilet na Wyspę Tamka (Salon Ambientu)

available to
Tue, 23 apr 2019 20:00

20 PLN

Sold out


Bilet na Krakowską 100

Bilet na Krakowską 100

available to
Tue, 23 apr 2019 20:00

50 PLN

Sold out


Karnet (2 wydarzenia)

Karnet (2 wydarzenia)

available to
Tue, 23 apr 2019 20:00

60 PLN

Sold out


Bilet na Wyspę Tamka (Salon Ambientu)

Bilet na Wyspę Tamka (Salon Ambientu)

available to
Fri, 26 apr 2019 21:00

20 PLN

Sold out


Bilet na Krakowską 100

Bilet na Krakowską 100

available to
Fri, 26 apr 2019 21:00

60 PLN

Sold out


Karnet (2 wydarzenia)

Karnet (2 wydarzenia)

available to
Fri, 26 apr 2019 21:00

70 PLN

Sold out 

📄Warm Up To Date Festival X Łomża Jasne Pełne: Wrocław

Komitet Obrony Disco, Giulio Aldinucci LIVE, Piotr Michałowski LIVE, Secret Guest, IC3PEAK, Gábor Lázár LIVE, Syny, Czeluść, Young Majli b2b PLAL, Gabba Tallion, Gesloten Cirkel LIVE, Lag, Michał Wolski LIVE, Chino LIVE, Dtekk, Aksamit

 

Wrocław! Dzięki za wsparcie naszego festiwalu! Odwiedzacie nas od wielu lat, teraz nasza kolej. Nie będzie to jednak zwykła wizyta. Pakujemy całego tira naszych scenografii, instalacji, merchu i zapraszamy ważnych dla nas artystów – z IC3PEAK i Giulio Aldinucci na czele. Wszystko to w ramach rozgrzewki przed Up To Date Festival 2019: X Edycja i dzięki współpracy z Łomża Jasne Pełne – naszym superpartnerem. Klimat znany dotąd jedynie z Białegostoku dostępny na wyciągnięcie ręki również we Wrocławiu. 27 kwietnia br. po raz pierwszy odbędzie się Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne – zupełnie nowa, całodniowa, eksportowa formuła z zaskakującymi instalacjami związanymi z X-leciem festiwalu.

Miejsce wydarzenia: Krakowska 100 (Daytime Dancing i Wrocławski Salon Ambientu)

DAYTIME DANCING

W ciągu dnia o właściwy nastrój w czasie Daytime Dancing zadba Komitet Obrony Disco. Współtworzą go Pitti Schmitti i Kovvalsky, czyli dwójka DJ-ów, przyjaciół, którzy nieustająco prezentują szerokie muzyczne spektrum swoich zainteresowań, podróżując po całej Polsce i nie tylko. Ich sety, które charakteryzuje wrażliwość i radość, są pełne klasyki disco, italo disco, house’u rodem z Paradise Garage, electro, a nawet techno.

PIERWSZY WROCŁAWSKI SALON AMBIENTU

W trakcie Pierwszego Wrocławskiego Salonu Ambientu zabrzmi muzyka artystów dobrze znanych ambientowej publiczności. Giulio Aldinucci to autor od lat eksperymentujący ze zjawiskami ze sfer elektroakustyki i dźwiękowych przestrzeni. Na tej samej scenie wystąpi także Piotr Michałowski – producent muzyczny skupiony na technicznych aspektach procesu twórczego oraz na samych narzędziach, które często są dla niego inspiracją. Piotr tworzy od kilkunastu lat, a koncertuje od 2008 roku, głównie pod pseudonimem Nmls. PWSA to również występ „sekretnego gościa”… Tyle jednak wystarczy na temat jego/jej/ich tożsamości.

 

Miejsce wydarzenia: Wyspa Tamka (Scena Beats i Scena Pozdro Techno)

SCENA BEATS

IC3PEAK – spektakularny, niezwykle popularny pomysł muzyczny łączący w sobie mroczną stylistykę dark popu z chwytliwymi tekstami i charakterystycznym, wysokim głosem wokalistki. Wszystko to przeplecione jest taneczną, intensywną rytmiką.
Gábor Lázár LIVE – jego „Death Of Rave” w kolaboracji z Russellem Haswellem oraz Markiem Fellem został uznany przez „Rolling Stone” za jeden z najlepszych albumów.
Syny – duet Piernikowski – Jankowiak – ich wizjonerskie produkcje nikogo nie pozostawiają obojętnym.
Czeluść – ich występy słyną z niekonwencjonalnego dla didżejskiego świata kontaktu z publicznością.
Young Majli b2b PLAL – czyli Marta Malinowska (Young Majli) i Jakub Walczak (PLAL) – wspólnie na jednej scenie. Nowe brzmienia klubowe o basowym charakterze i dynamiczna selekcja brzmień z całego globu.
Gabba Tallion – dogrzewkę w tempie 160-200 bpm poprowadzi czterech reprezentantów Gabba Tallionu. Aby przetrwać tę ostatnią prostą, należy porządnie zawiązać buty…

SCENA POZDRO TECHNO

Gesloten Cirkel LIVE – artysta występuje niezwykle rzadko. Będzie to jego drugi (po UTDF 2017) występ w tej części Europy.
Lag – swoją coraz większą popularność zawdzięcza ogromnej i bezwzględnej muzycznej determinacji. To zdecydowanie ktoś, kogo warto wysłuchać.
Michał Wolski LIVE – twórca skupiony na głębokich, bogatych w szczegóły odmianach muzyki techno, ambient i eksperymentalnej. Związany z uznanymi na świecie wytwórniami muzycznymi. Tworzy solowo, jak również w projektach kolaboracyjnych. W swojej pracy artystycznej korzysta z przeróżnych technik eksperymentalnych, włączając pracę z osobiście projektowanymi syntezatorami modularnymi. Obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na scenie muzyki techno w Polsce.
Chino LIVE – sprawia, że maszyny śpiewają surowo. Wszystko po to, by, jak sam mówi, „dogłębnie dotknąć naszej duszy”.
Dtekk – to jeden z najbardziej konsekwentnych i doświadczonych polskich DJ-ów. Jego sety, grane wyłącznie z płyt winylowych, z jednej strony prezentują szeroki przekrój tego, co najlepsze w muzyce techno, z drugiej zaś – bliski jest mu ambient i muzyka eksperymentalna.
Aksamit – wrocławska DJ-ka, rezydentka Projektu Pralnia, współzałożycielka projektu Affekt. Uwielbia grać z czarnych płyt, a jej największą inspiracją są działania włoskiej sceny muzycznej. W jej kompozycjach usłyszycie hipnotyzujące dźwięki od ambientu po deep techno.

Wszyscy artyści Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne zostali tym samym ogłoszeni. Oprócz nich do Wrocławia przywieziemy także skrzynkę na listy. Przygotowujcie już adresy swoich babć, bowiem po raz pierwszy w tym roku uruchomimy akcję „Wyślij pocztówkę do Babci”! Otworzymy także nasz kramik z nową kolekcją ubrań De Luxe, o której więcej szczegółów niebawem!

 

WSZYSCY ARTYŚCI Z PODZIAŁEM NA SCENY:

Daytime Dancing:
Komitet Obrony Disco

Pierwszy Wrocławski Salon Ambientu:
Giulio Aldinucci LIVE
Piotr Michałowski LIVE
Secret Guest

Beats:
IC3PEAK
Gábor Lázár LIVE
Syny
Czeluść
Young Majli b2b PLAL
Gabba Tallion

Pozdro Techno:
Gesloten Cirkel LIVE
Lag
Michał Wolski LIVE
Chino LIVE
Dtekk
Aksamit

Współorganizator i partner: Łomża Jasne Pełne.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Białystok.

www.uptodate.pl/
www.instagram.com/uptodatefestival/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie