Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Stand-up Wawerska scena stand-up: Mieszko Minkiewicz & Piotr Popek - wydarzenie odwołane

Stand-up: Wawerska scena stand-up: Mieszko Minkiewicz & Piotr Popek - wydarzenie odwołane

Tickets for Stand-up

Wawerska scena stand-up: Mieszko Minkiewicz & Piotr Popek - wydarzenie odwołane

date

Mon, 30 March 2020 time 19:30

venue

Restauracja Etiuda
ul. Pożaryskiego 32, 04-703 Warszawa

promotor

Just Kidding

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sun, 08 mar 2020 20:59

20 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Tue, 17 mar 2020 13:22

25 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Uwaga! Wydarzenie odwołane!

Mieszko Minkiewicz, Piotr Popek, Tomek Kołecki


drzwi - 18:30
start - 19:30

Po raz kolejny restauracja Etiuda oraz Tomek Kołecki zapraszają Was na kolejny wieczór stand-up comedy w dzielnicy Wawer!
Tak jest - dzielnica Wawer w końcu doczekała się swojej sceny stand-up! Gospodarzem cyklu będzie Tomek Kołecki, który co miesiąc zaprosi najlepszych komików w kraju, by Ci przynieśli radość i znakomite żarty do spragnionej komedii Wawerskiej społeczności. Nie możecie się już doczekać? My tak samo! Na trzecim wydarzeniu wystąpią Mieszko Minkiewicz oraz Piotr Popek.

Mieszko Minkiewicz - stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał na większości festiwali komediowych, zdobywał nagrody solowe i zespołowe. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka.

Piotr Popek - ryzyko jest nieodłącznym elementem komedii, tylko komedia miałka zajmuje się tym co wszyscy chcą usłyszeć. Piotr "Popuś" Popek zawsze stawia dużo na jedną kartę, dlatego zyski ze słuchania jego dokonań są stukrotne, a straty czynią ziemię poddaną, a duszę lepszą. Sytuacja win-windows, jak to mawiają ci co znają zamiłowanie Piotra do klikania myszką.

Prowadzenie: Tomek Kołecki.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na nową trasę Tomka Kołeckiego "MONETYZACJA PORAŻKI"

Wydarzenia Odwołane