Biletomat Concerts Bitamina, Quebonafide - Wielkie grillowanie

Concerts: Bitamina, Quebonafide - Wielkie grillowanie

Tickets for Concert

Bitamina, Quebonafide - Wielkie grillowanie

date

Wed, 09 May 2018 time 18:00

venue

Kampus UAM Morasko
Uniwersytetu Poznańskiego 2, 61-614 Poznań

promotor

FUNDACJA "JEDEN UNIWERSYTET"

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


I Dzień (09.05)

I Dzień (09.05)

available to
Fri, 20 apr 2018 23:59

10 PLN

Sold out


Karnet (09-10.05)

Karnet (09-10.05)

available to
Fri, 20 apr 2018 23:59

20 PLN

Sold out


I Dzień (09.05)

I Dzień (09.05)

available to
Tue, 08 may 2018 23:59

15 PLN

Sold out


Karnet (09-10.05)

Karnet (09-10.05)

available to
Tue, 08 may 2018 23:59

25 PLN

Sold out 

📄Wielkie Grillowanie UAM

Bitamina, Quebonafide

BILETY BĘDĄ DOSTĘPNE PRZY WEJŚCIU NA WYDARZENIU W KASACH

Otwarcie bram: 18:00

Studenci mają wejście za darmo, dzieci do lat 6 również mają wejście za darmo.

Wielkie Grillowanie to od wielu lat największa uczelniana impreza plenerowa! W tym roku zapraszamy Was na piknik, grillowanie i muzykę na żywo 9 i 10 maja. Tłumy studentów z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (i nie tylko!) mogą spodziewać się niezwykłej atmosfery, koncertów najlepszych polskich wykonawców, grillowanej kiełbasy oraz dodatkowych atrakcji, takich jak: strefa food trucków, akcje animacyjne przygotowane przez organizatorów oraz mnóstwo konkursów, w których na zwycięzców czekają gadżety Wielkiego Grillowania i nagrody od sponsorów. Jedyny taki uniwersytet, jedyna taka impreza!

Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Wrażliwość z jaką trafia do słuchacza jest zaskakująca, a wyśpiewane emocje odczuwa się bardzo osobiście. Amar, Mateusz i Piotr poznali się w 2005 roku i nieprzerwanie od tego momentu nie patrząc na mody i trendy, pracują nad swoją muzyką. Efektem są cztery album: „Listy Janusza”, utrzymane w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierające się o jazz; wzbudzający zainteresowanie „Plac Zabaw”; instrumentalny album „C” gdzie artyści pokazują swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, czy wreszcie tegoroczna„Kawalerka”,album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu. O płycie mówi się głośno od momentu premiery i zapewne do czasu ich koncertu na Open’erze u Bitaminie usłyszą nawet Wasi dziadkowie.
https://youtu.be/0srJ9m6WeUs

Kuba Grabowski, znany w branży muzycznej jako Quebonafide to polski raper i piosenkarz oraz autor tekstów. W 2015 roku wydał swój pierwszy album – Ezoteryka, który zdobył status platynowej płyty. Dwa lata później premierę miał drugi album artysty – Egzotyka i także uzyskał platynę. Większe grono słuchaczy usłyszało o nim w 2014 roku, kiedy wystąpił na płycie Pawbeatsa w utworze „Euforia”. Niedawno w sprzedaży ukazał się album Quebo stworzony wraz z Taco Hemingwayem – Soma 0,5. Ich utwory, a w szczególności „Tamagotchi” podbijają listy przebojów. Z pewnością warto zobaczyć Kubę na żywo, by zobaczyć jak jest pozytywnie nakręcony i przejąć od niego energię oraz zastrzyk adrenaliny!

Zabawa, pozytywne emocje i pasja dobrze wykształcona!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl