Przejdź do głównej treści strony

"ZAPOLSKA SUPERSTAR" Czytanie performatywne

28.06.2024, friday, 19:30
Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, Tarnów Mickiewicza 4, 33-100 Tarnów
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Description

Czytanie performatywne: ZAPOLSKA SUPERSTAR

Zapolska superstar to tekst, który w barwny sposób prezentuje postać Grażyny Zapolskiej. Postaci nieoczywistej, wyprzedającej swoją postawą czas, w którym przyszło jej żyć, kochać i tworzyć. Autor w lekki i zabawny sposób przygląda się pozycji kobiety ukazując Zapolską jako osobę silną, zdeterminowaną, gotową łamać wszelkie konwenanse minionych …
Czytanie performatywne: ZAPOLSKA SUPERSTAR

Zapolska superstar to tekst, który w barwny sposób prezentuje postać Grażyny Zapolskiej. Postaci nieoczywistej, wyprzedającej swoją postawą czas, w którym przyszło jej żyć, kochać i tworzyć. Autor w lekki i zabawny sposób przygląda się pozycji kobiety ukazując Zapolską jako osobę silną, zdeterminowaną, gotową łamać wszelkie konwenanse minionych lat.

Reżyseria: Patryk Szwichtenberg
Inspicjentka: Izabella Wielgus

Obsada: Angelika Smyrgała, Monika Wenta, Piotr Hudziak, Ireneusz Pastuszak, Tomasz Piasecki, Paweł Plewa, Przemysław Płaczek, Kamil Urban oraz gościnnie: Olga Łukasik i Anna Zachciał.

Cena biletu: 20 zł/os., grupa od 4 osób i więcej: 15zł/os.

Tickets

Sold out

Mała scena

Grupowy od 4 szt

16.00 zł

Mała scena

Normalny

22.00 zł

Mała scena

Bilet Mecenasa

105.00 zł

Places

Similar events

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.