Biletomat Festivals El Sol Salsa Festival

Festivals: El Sol Salsa Festival

Tickets for festival

El Sol Salsa Festival

date

Fri, 20 November 2015 time 22:00

venue

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

promotor

Toya Studios Sp. z.o.o.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 20 nov 2015 15:00

20 PLN

Sold out

Standard

Standard

available to
Fri, 20 nov 2015 15:00

15 PLN

Sold out 

📄El Sol Salsa Festival – rytmy radości, kolory słońca

Dj Habanero

El Sol Salsa Festival – rytmy radości, kolory słońca

UWAGA! Osoby posiadające bilet na koncert Kayah upoważnione są do 50% zniżki na festiwal Salsy.

Gorące latynoskie brzmienia, plejada gwiazd z całego świata i najbardziej zmysłowy taniec wszechczasów w roli głównej, czyli El Sol Salsa Festival – najważniejsze wydarzenie europejskiej sceny salsowej, które od jedenastu lat niezmiennie przyciąga tłumy entuzjastów celebracji życia na parkiecie. Tym razem zagości w przestrzeniach klubu Wytwórnia.

Salsa to pełen ekspresji karaibski taniec, będący fuzją elementów pochodzących z kultury afrykańskiej i hiszpańskiej: afrykańskich instrumentów, języka hiszpańskiego i jazzu. W latach 70. wraz z masową emigracją Portorykańczyków dotarła do USA, a pod koniec lat 90. trafiła do Polski. Od tamtej pory zdobyła niezwykłą popularność, stając się uniwersalnym językiem, którym posługują się ludzie ze wszystkich zakątków świata.

Salsa to nie tylko energetyzujący, namiętny taniec, budzący pozytywne emocje i podnoszący temperaturę parkietu. To przede wszystkim styl życia. Budzi pasję i namiętność, sprawia, że krew zaczyna płynąć szybciej w żyłach, wyzwala zmysłowość, sprzyja nawiązywaniu przyjaźni i oczywiście gwarantuje imprezę do białego rana.

Gwiazdą cyklicznych imprezy będzie niezwykle charyzmatyczny artysta Hector Del Rio Torres, urodzony w Hawanie i wychowany wśród dźwięków afrokubańskich bębnów tancerz, muzyk i DJ. Wcielając się w rolę DJ-a HABANERO, dynamicznie poprowadzi nas w świat tropikalnego słońca i żywiołowej radości, a dodatkową porcję pozytywnych emocji zapewnią nam pochodzący z Karaibów zespół Nando del Rio oraz porywające pokazy choreograficzne serwowane przez profesjonalnych tancerzy.

Przed każdym z wydarzeń DJ HABANERO jeżdżąc po mieście czerwonym, zabytkowym cadilackiem wraz z tancerzami, przy dźwiękach muzyki zapraszać będą do szalonej zabawy w iście latynoskim stylu!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK