Biletomat Festivals Toruń Festiwal LULU - VII EDYCJA

Festivals: Festiwal LULU - VII EDYCJA

Tickets for festival

Festiwal LULU - VII EDYCJA

date

Wed, 27 dec 2017 - Sat, 30 dec 2017

venue

Lizard King Toruń
Kopernika 3, 87-100 Toruń

promotor

Fundacja Platon

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


I pula

Pool available after the pool is sold out:
Tue, 26 dec 2017 23:59

od 45 PLN

Sold out


II pula

Pool available after the pool is sold out:
Wed, 27 dec 2017 23:59

od 45 PLN

Sold out


III PULA

Pool available after the pool is sold out:
Thu, 28 dec 2017 23:59

od 45 PLN

Sold out


IV pula

Pool available after the pool is sold out:
Fri, 29 dec 2017 16:00

od 55 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Festiwal LULU - VII EDYCJA

Nadchodzi 7. Festiwal LULU w Toruniu. Rogucki, Bukartyk, Mrozu i wielu innych świetnych artystów!

Okres między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem też może być elektryzujący! Właśnie wtedy w Toruniu rusza Festiwal LULU Mariusza Lubomskiego. W tym roku, obok gospodarza, wystąpią Piotr Bukartyk, Jacek Kleyff, Jarecki, Mrozu i Piotr Rogucki.

Trzydniowy festiwal LULU na dobre wpisał się w kalendarz imprez przyciągających fanów muzyki autorskiej. Tym razem także nie zabraknie artystów z najwyższej półki. Już 27. grudnia o 20:00 w Klubie Lizard King wystąpią muzyk Piotr Bukartyk, świetnie znany między innymi miłośnikom radiowej Trójki, oraz legendarny bard i kompozytor Jacek Kleyff.

Dzień później na tej samej scenie na publiczność czekać będzie prawdziwa energetyczna bomba: zaśpiewają Mrozu i Jarecki. Obaj wokaliści zaprezentują materiały ze swoich najnowszych płyt i z pewnością zaskoczą fanów nowymi brzmieniami.

Gwiazd ostatniego festiwalowego dnia również nie trzeba nikomu przedstawiać. O 18:00 w Dworze Artusa przed torunianami wystąpi jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich rockmanów Piotr Rogucki, który sławę zdobył jako wokalista zespołu Coma. Na zakończenie na scenie pojawi się gospodarz LULU Mariusz Lubomski, który sięgnie po swój album wydany dokładnie 20 lat temu - Lubomski Conte’m z polskimi przekładami piosenek Paolo Conte.

To już siódma odsłona Festiwalu LULU. Do tej pory na toruńskich scenach występowały takie gwiazdy jak Grzegorz Turnau, Natalia Przybysz czy Katarzyna Groniec. Wydarzenie jest finansowane ze środków Gminy Miasta Toruń, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz firmy Apator SA.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.