Biletomat Festivals Katowice Mayday Poland "20 Years"

Festivals: Mayday Poland "20 Years"

Tickets for festival

Mayday Poland "20 Years"

date

Sun, 10 November 2019 time 18:00

venue

Spodek
aleja Korfantego 35, Katowice

promotor

Motion Music

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (płyta)

I PULA

available to
Sun, 07 jul 2019 23:59

159 PLN

Sold out


Standard (płyta)

II PULA

available to
Mon, 30 sep 2019 23:59

179 PLN

Sold out


Standard (płyta)

III PULA

available to
Thu, 31 oct 2019 23:59

189 PLN

Sold out


Standard (płyta)

IV PULA

available to
Sat, 09 nov 2019 22:00

199 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Mayday Poland "20 Years"

Amelie Lens, Carla Roca, Cherry aka BreakNtune, Da Hool, DJ DAG, Dubfire, Dune, Fatima Hajji, Felix Krocher, Friends of MAYDAY, Gogo, Jaco, Jam (Jam & Spoon), Joyhauser, Kai Tracid, King Brain, Len Faki, Marco Bailey, Milo Spykers, PETDuo, Regal, Sam Paganini, Siasia, Spartaque, Taucher, Tom Wax, Westbam

 

Otwarcie bram: 17:30
Start: 18:00

20 lat temu wszystko się zaczęło…

Muzyka elektroniczna „działała” w podziemiu. Imprezy organizowane były w klubach w Warszawie, Krakowie lub Szczecinie. Pojęcie „rave“ nie istniało. To wszystko zmieniło się 10. listopada 2000 r. - wraz z MAYDAY.

Pierwsza edycja MAYDAY była imprezą ponadczasową i nowatorską, stała się prekursorem dla sceny muzyki techno i wywarła niesamowite wrażenie: na olbrzymim parkiecie w katowickim Spodku 3.500 miłośników euforycznie przeżywało nowe brzmienie. Rok później MAYDAY gościło już dwukrotnie więcej fanów i utworzyło nową kulturę młodzieżową, która dla wielu stała się stylem życia a impreza MAYDAY w Polsce stała się ważną̨ częścią̨ historii muzyki techno.

Przez te wszystkie lata, przez katowicki Spodek przewinęło się dziesiątki tysięcy fanów. Przed nami 20-ty jubileusz MAYDAY! Nadszedł czas ponownie spotkać się z dawnymi idolami i poczuć ducha z początkowych edycji, który przeniknie przez mury Spodka! Zapraszamy w podróż naszym wehikułem czasu. Zaczarujcie chwile i ożywcie wspomnienia, bo te które przynoszą radość, zostają z nami na zawsze!

20 edycja to ważny moment, wielkie wyzwanie i ogromne przedsięwzięcie. Gwarantujemy muzyczne emocje, genialny Line Up, techniczną perfekcję, skumulowaną siłę laserów, światła i najlepszego dźwięku!

10 listopada w Katowicach, na 2 scenach wystąpią̨ najlepsi z najlepszych, legendarni i znani na całym świecie DJ’e, artyści z pierwszych edycji i nowatorskie Live Acty.

Line-up:

Nie spoczniemy na laurach. Zastój to zawsze krok do tyłu. Chcemy spotykać się̨ z Wami na kolejnych edycjach MAYDAY w Polsce bo wspólnie jesteśmy architektami sukcesu, któremu na imię MAYDAY!

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK