Biletomat Festivals Katowice Mayday Poland - always & everywhere

Festivals: Mayday Poland - always & everywhere

Tickets for festival

Mayday Poland - always & everywhere

date

Fri, 10 November 2017 time 17:00

place

Spodek
aleja Korfantego 35, Katowice

organizor

Motion Music

TicketsStandard

II Pula

dostępna od
Fri, 10 nov 2017 00:00

182 PLN

Buy ticket


Gallery (zoom)

 

📄Święto muzyki klubowej w Spodku

Sven Väth, Recondite, Rødhåd, Fernanda Martins, Raphael Dincsoy, Klaudia Gawlas, Psyk, Karenn (Blawan & Pariah), SHDW & Obscure Shape, Clouds, El’mirka, Friends of MAYDAY, Keith Carnal, Pär Grindvik, Cherry aka BreakNtune, Emmanuel, Fjaak, Sin, Piotr Bejnar, Oscar Muleo, Dax J, Kangding Ray

Mayday to przygoda. Długa droga przed wami? Nieważne! Impreza zaczyna się już w podróży do Katowic. Mayday to wolność: każdy wygląda tak, jak chce. Nikt nikogo nie ocenia.
Mayday to miłość! Słodki uśmiech od niej. Czuły pocałunek w ciemnościach. Mayday to radosny taniec, to głośne wołanie "MAYDAY, MAYDAY" z nowymi przyjaciółmi o dziewiątej rano na Arenie. Mayday to tęsknota za światem, który powinien być taki jak ta jedna noc.
 
Prawdziwe Techno to Sven Väth, Rødhåd i Oscar Mulero. To debiutanci na Mayday: Dax J i jego szczególna energia w setach, Pär Grindvik reprezentant szwedzkiej sceny Techno, Keith Carnal nieoszlifowany diament. Techno jest ponadczasowe. Czasem melodyjne, czasem melancholijne ale zawsze impulsywne. Notebooki, samplery, syntezatory i urządzenia do efektów. Do tego czysty bas. Prawdziwe Techno na żywo przed Twoimi uszami!
 
Mayday stanowi to, co czyni muzykę elektroniczną otwartą, tolerancyjną, dającą radość z życia i miłość do muzyki. Taniec, świętowanie i wspólne poczucie szczęścia. To niezwykły duch łączący w jedność kilkanaście tysięcy osób w Spodku.
To właśnie jest MAYDAY!

Zamów swój bilet już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.