Biletomat Bilety na koncerty KęKę! Wyspa Wisła Rap Festival 2019

Festivals: Wyspa Wisła Rap Festival 2019

Tickets for festival

Wyspa Wisła Rap Festival 2019

date

Fri, 06 sep 2019 - Sat, 07 sep 2019

venue

Wyspa Wisła
ul. Rekreacyjna 1, 08-540 Stężyca

promotor

Towarzystwo Przyjaciół Stężycy

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Piątek (06.09)

II PULA

available to
Fri, 06 sep 2019 09:12

69 PLN

Sold out


Sobota (07.09)

II PULA

available to
Fri, 06 sep 2019 09:12

69 PLN

Sold out


Karnet (06-07.09)

II PULA

available to
Fri, 06 sep 2019 09:12

119 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Wyspa Wisła Rap Festival 2019

Lasio Companija, B.R.O., Z.B.U.K.U., Zeus, KęKę, Kaen, Hemp Gru, Smolasty, Tede, Młody M, Filipek, Dwa Sławy, donGURALesko, Słoń, O.S.T.R., Kali, Tymek


I Edycja Wyspa Wisła Rap Festival - wydarzenie zrzeszające miłośników gatunku muzycznego jakim jest rap. Festival jest imprezą dwudniową i biletowaną. Na naszej scenie wystąpi ponad dwudziestu artystów z czołówki polskiego hip hopu, m.in. O.S.T.R., Kękę, Donguralesko, TEDE, Tymek, Smolasty, Kali i inni posiadający miliony wyświetleń. Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą mogli ponadto skorzystać z pola namiotowego oraz innych atrakcji.

Wyspa Wisła Rap Festival to spotkanie ludzi z pasją, którzy pragną wymienić się swoimi doświadczeniami muzycznymi i posłuchać dobrej muzyki na otwartej przestrzeni i jedynych w swoim rodzaju terenach nadwiślańskich. Będzie to pierwsza i największa w Polsce wschodniej impreza w klimacie hip-hopu.

Aktualnie hip-hop jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych gatunków muzycznych w Polsce. Nie ulega też wątpliwości, że rap już na trwałe wpisał się w naszą scenę muzyczną, wzbogacając ją o nowe, nieznane wcześniej akcenty. Tego, co ma do zaoferowania polski hip-hop z dnia na dzień jest coraz więcej. Po USA, a obok Francji i Niemiec, to właśnie w Polsce powstała jedna z najbardziej dynamicznych i tryskających energią scen hip-hopowych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty KęKę! Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.