Biletomat Bilety na koncerty KęKę! Wyspa Wisła Rap Festival 2019

Festivals: Wyspa Wisła Rap Festival 2019

Tickets for festival

Wyspa Wisła Rap Festival 2019

date

Fri, 06 sep 2019 - Sat, 07 sep 2019

venue

Wyspa Wisła
ul. Rekreacyjna 1, 08-540 Stężyca

promotor

Towarzystwo Przyjaciół Stężycy

Tickets


Piątek (06.09)

II PULA

available to
Fri, 06 sep 2019 09:12

69 PLN

Sold out


Sobota (07.09)

II PULA

available to
Fri, 06 sep 2019 09:12

69 PLN

Sold out


Karnet (06-07.09)

II PULA

available to
Fri, 06 sep 2019 09:12

119 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Wyspa Wisła Rap Festival 2019

Lasio Companija, B.R.O., Z.B.U.K.U., Zeus, KęKę, Kaen, Hemp Gru, Smolasty, Tede, Młody M, Filipek, Dwa Sławy, donGURALesko, Słoń, O.S.T.R., Kali, Tymek


I Edycja Wyspa Wisła Rap Festival - wydarzenie zrzeszające miłośników gatunku muzycznego jakim jest rap. Festival jest imprezą dwudniową i biletowaną. Na naszej scenie wystąpi ponad dwudziestu artystów z czołówki polskiego hip hopu, m.in. O.S.T.R., Kękę, Donguralesko, TEDE, Tymek, Smolasty, Kali i inni posiadający miliony wyświetleń. Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą mogli ponadto skorzystać z pola namiotowego oraz innych atrakcji.

Wyspa Wisła Rap Festival to spotkanie ludzi z pasją, którzy pragną wymienić się swoimi doświadczeniami muzycznymi i posłuchać dobrej muzyki na otwartej przestrzeni i jedynych w swoim rodzaju terenach nadwiślańskich. Będzie to pierwsza i największa w Polsce wschodniej impreza w klimacie hip-hopu.

Aktualnie hip-hop jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych gatunków muzycznych w Polsce. Nie ulega też wątpliwości, że rap już na trwałe wpisał się w naszą scenę muzyczną, wzbogacając ją o nowe, nieznane wcześniej akcenty. Tego, co ma do zaoferowania polski hip-hop z dnia na dzień jest coraz więcej. Po USA, a obok Francji i Niemiec, to właśnie w Polsce powstała jedna z najbardziej dynamicznych i tryskających energią scen hip-hopowych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty KęKę! Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.