Biletomat Hip Hop / Reggae Amfiteatr HipHop Festiwal | Września

Hip Hop / Reggae: Amfiteatr HipHop Festiwal | Września

Tickets for Hip Hop / Reggae

Amfiteatr HipHop Festiwal | Września

date

Sat, 18 June 2022 time 17:00

venue

Amfiteatr im. Anny Jantar
Park im. Dzieci Wrzesińskich, 62-300 Września

promotor

Bashesh

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

IV Pula

available to
Fri, 17 jun 2022 23:59

119 PLN

Sold out


Standard

V Pula

available to
Sat, 18 jun 2022 17:00

129 PLN

Sold out


Bilet 4+1 gratis

Standard

available to
Fri, 17 jun 2022 23:59

95 PLN

Sold out 

📄Kup bilet na Amfiteatr HipHop Festiwal 18 czerwca we Wrześni!

Paluch, Kękę, Malik Montana, Jeden,


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Agencja Artystyczna Bashesh oraz Euforia Dźwięku zapraszają na pierwszą edycję Września Amfiteatr Hip Hop Festiwal, który odbędzie się 18.06.2022r.

Start: 17:00
Miejsce: Amfiteatr im. Anny Jantar, Park im. Dzieci Wrzesińskich

Wystąpią: 

PALUCH właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 15. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w ponad 500,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!) „Kompot" to 14sty solowy album poznaniaka, stanowiący mieszankę różnego rodzaju gatunków muzycznych. Znajdziemy na nim najświeższe bangery, które rozruszają publikę,  klimatyczne lovesongi ale również życiowe numery na klasycznych hip-hopowych pętlach.

KĘKĘ - właściwie Piotr Dominik Siara urodzony w Radomiu. Swoją karierę rozpoczął w radomskim podziemiu w 2001 roku.. Od momentu ukazania się debiutanckiego albumu „Takie Rzeczy” w 2013 r, raper na stałe zagościł w czołówce polskich wykonawców hiphopowych. Poza platynową płytą za debiutanckie „Takie Rzeczy”, otrzymał on potrójnie platynowe wyróżnienia za kolejne albumy: „Nowe Rzeczy”, „Trzecie Rzeczy”, „To Tu” oraz „Mr KęKę”. 
W 2021 roku wydał album "SIARA", który zawiera 12 starannie wybranych utworów, w większości opowiadających historie sprzed lat. 

MALIK MONTANA to autor wielomilionowych hitów oraz właściciel wytwórni GM2L. Od kilku lat konsekwentnie pracuje na swoją pozycję na polskim oraz zagranicznym rynku muzycznym. Wiele jego utworów od dawna ma status klasyków. Jego utwór nagrany wspólnie z DaChoyce & The Plug - Jetlag, zadebiutował na kartach na czasie w kilku krajach jednocześnie. Sukces tego singla potwierdza ilość 20 mln wyświetleń wykręconych w miesiąc od premiery. 

JEDEN to raper, wokalista, producent, z wykształcenia inżynier dźwięku, czyli krótko mówiąc - artysta kompletny. Na swoim koncie ma już utwory z niemal każdego gatunku co ukazuje jego elastyczność muzyczną. Jego warsztatu może pozazdrościć nieJEDEN mainstreamowy artysta a on sam zyskuje wśród nich coraz więcej uznania. Pozytywne, ambitne treści ubrane w nowoczesną formę przyprawioną wokalnymi wirażami i fantastyczną energią na scenie bezkompromisowo stawiają go w świetle najbardziej obiecujących młodych raperów na scenie. 

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.
Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. 
Start imprezy oznacza godzinę, o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi na teren wydarzenia, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy. 
Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy z uwzględnieniem aktualizacji dotyczących reżimu sanitarnego. https://www.bashesh.com/regulamin


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety na koncerty Malika Montany!

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na Amfiteatr HipHop Festiwal