Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Gunna

Hip Hop / Reggae: Gunna

Tickets for Hip Hop / Reggae

Gunna

date

Sun, 30 June 2019 time 21:00

venue

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

promotor

Follow The Step

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Tue, 04 jun 2019 10:08

69 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Sun, 30 jun 2019 15:00

79 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Gunna w Praga Centrum!

Gunna

 

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA! Z przyczyn technicznych, niedzielny koncert Gunna (30.06.2019) zostaje przeniesiony z klubu Praga Centrum do klubu Hydrozagadka. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność. Poniżej przypominamy jeszcze nowy rozkład godzinowy:

19:00 Otwarcie drzwi
20:00 Support (Żabson)
21:00 Start koncertu (Gunna)

Gunna - raper pochodzący ze stanu Georgia w USA odwiedzi Polskę po raz pierwszy!

Zainteresował się muzyką i rapowaniem jako hobby w młodości, ale bardziej poważnie podszedł do możliwości kariery w hip-hopie około 2016 roku, kiedy poznał Atlanta MC Young Thug. Rozwój ich przyjaźni spowodował, że wkrótce Gunna rozpoczął współpracę w studiu i pojawił się w kawałku Younga Thuga „Floyd Mayweather”, obok gwiazd takich jak Gucci Mane i Travis Scott. To przyniosło Gunnie rozgłos, który pozwolił związać się z „YSL” Young Thuga. Pod koniec 2016 roku wydał mixtape Drip Season, a następnie Drip Season 2 latem 2017 roku, po którym koncertował w USA z Playboi Carti. Najnowsza propozycja Gunny Drip Season 3 została wyprodukowana przez Metro Boomin z udziałem raperów takich jak Young Thug, NAV, Lil Baby, Lil Uzi Vert. Raper niedawno zakończył trasę z Travisem Scottem - Astroworld - Wish You Were Here Tour.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.