Biletomat Hip Hop / Reggae Kali | Toruń

Hip Hop / Reggae: Kali | Toruń

Tickets for Hip Hop / Reggae

Kali | Toruń

date

Thu, 13 February 2020 time 19:00

venue

Lizard King Toruń
Kopernika 3, 87-100 Toruń

promotor

Bashesh

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Thu, 09 jan 2020 16:51

40 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Mon, 13 jan 2020 18:23

45 PLN

Sold out


Standard

III PULA

available to
Thu, 13 feb 2020 17:00

50 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Kali w Toruniu!

Kali


Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Lizard King z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Kaliego, promujący jego nowy album „Droga koguta”, który odbędzie się w 13.02.2020. w Toruniu.

„Droga koguta" to jedenaście premierowych kawałków, w których po raz kolejny mieszają się doświadczenie Kaliego ze „świeżym uchem" Flvwlxssa. Ta doskonale wyprodukowana kompozycja, inspirowana kulturą wschodu i dźwiękami orientu, łączy w naturalny sposób sample rodem z chińskich filmów z nowoczesnymi podziałami perkusyjnymi i mocą 808. Teksty Kaliego, jak tytułowy kogut, mają ostry pazur a sam autor wypowiada się bezpretensjonalnie, rozliczając resztki niedopowiedzianych spraw, czyniąc "Drogę Koguta" uzupełnieniem wydanego wiosną Chudego Chłopaka.

„Droga Koguta” to również porywające kooperację z gośćmi, wśród których nie zabraknie starych dobrych znajomych szefa Ganja Mafii, jak również zaskakujących, niemal międzypokoleniowych pomostów, potwierdzających miałkość podziału na nową i starą szkołę.

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. 
Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Widzimy się na miejscu!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty Kaliego

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK