Biletomat Hip Hop / Reggae KęKę - Mr KęKę - II Data - Warszawa

Hip Hop / Reggae: KęKę - Mr KęKę - II Data - Warszawa

Tickets for Hip Hop / Reggae

KęKę - Mr KęKę - II Data - Warszawa

date

Sat, 19 September 2020 time 18:00

venue

Stadion Syrenki
Batorego 10A, 02-591 Warszawa

promotor

L2L

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Thu, 16 jan 2020 13:43

40 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Thu, 16 jan 2020 14:32

49 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Mon, 10 feb 2020 13:58

55 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 19 sep 2020 18:00

59 PLN

Sold out 

📄Mr KęKę zagra dla Was po raz drugi! UWAGA NOWA DATA! NOWE MIEJSCE!

KęKę

 

Jeżeli nie udało Wam się dostać biletu na występ KęKę - nic straconego! Live2Listen, Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh z ogromną przyjemnością zapraszają na drugi koncert Mr. KęKę, który odbędzie się w Warszawie.

Start: 19:00

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.

Wzór zgody:
https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Zapoznaj się z regulaminem wydarzenia i zabierz ze sobą oświadczenie o stanie zdrowia, do którego link dostaniesz e-mailem razem z biletem. Udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu. #gramyodpowiedzialnie

Wydarzenie dla Widzów od 16 roku życia.

Regulamin: tutaj

Oświadczenie: tutaj

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Po ogromnym sukcesie "To Tu" (potrójna platyna, ponad 120 koncertów w kraju i na świecie, ponad 130 milionów odtworzeń w serwisie YT) KęKę powraca, by po raz kolejny Was zaskoczyć.

"Mr Kękę" to najbardziej zróżnicowany z dotychczasowych albumów rapera. Lekkie, czasem prześmiewcze numery przeplatają się z poważnymi, refleksyjnymi i nierzadko gorzkimi utworami. Za warstwę muzyczną odpowiada czołówka polskich producentów. Jest nowocześnie, ale też melodyjnie, czyli sprawdzona mieszanka, do jakiej przyzwyczaił nas raper. Całości dopełniają starannie dobrani goście. Każdy z nich należy do czołówki polskiej muzyki w swoim gatunku.

Zapraszamy Was na muzyczną podróż przez śmiech, gniew, beztroskę i łzy.

Do zobaczenia na miejscu!

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/live2listen/
https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/RadomKeKe
www.bashesh.com

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty KęKę! Bilety Kolekcjonerskie Wydarzenia Przeniesione

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK