Biletomat Bilety Kolekcjonerskie O.S.T.R. koncert premierowy

Hip Hop / Reggae: O.S.T.R. koncert premierowy

Tickets for Hip Hop / Reggae

O.S.T.R. koncert premierowy

date

Fri, 17 April 2020 time 18:00

venue

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych
ul. Parkowa 1, Olsztyn

promotor

Blood Brothers Art Agency

Tickets


Standard

I PULA

available to
Sat, 02 nov 2019 17:07

49 PLN

Sold outGallery (zoom)

 

📄O.S.T.R w Olsztynie!

O.S.T.R

 

O.S.T.R. to jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hip-hopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.
Autor ponad 20 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 9 platynowych płyt. Dwukrotny laureat Fryderyka. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hip-hopowych.

Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem, czy z braćmi Waglewskimi ­ Fiszem i Emade. Razem z Kasią Nosowska był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. Dał niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert, transmitowany w TVP Kultura w ramach prestiżowego cyklu Made In Polska. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, sprytnie wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w swoich produkcjach, opartych na czarnej muzyce miejskiej.
O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Tu rozpoczynał karierę w ramach grup LWC i Obóz T.A., ale szybko dał się poznać́ solo jako niekwestionowany zwycięzca bitew freestyle’owych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty O.S.T.R.!!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.