Biletomat Events Circus Inferno: Life and Death! pres. MIND AGAINST

Events: Circus Inferno: Life and Death! pres. MIND AGAINST

Tickets for event

Circus Inferno: Life and Death! pres. MIND AGAINST

date

Sat, 12 September 2015 time 22:00

venue

Stara Rzeźnia
Garbary 101/111, 61-757 Poznań

promotor

SQ Klub

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Tue, 11 aug 2015 13:22

20 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 15 aug 2015 10:34

25 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Mon, 07 sep 2015 00:12

30 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 12 sep 2015 19:00

35 PLN

Sold out


Gallery (zoom)





 

📄Mind Against zagrają w Starej Rzeźni

Mind Against ( Life and Death / Berlin)
Tobias Manou
Feelaz
visuals: .wju

Z oddali słychać cyrk, do miasta znowu przybędą same osobliwości.

Niebo zasłoni gruba kurtyna nocy i cyrkowych namiotów. Ziemia tąpnie rytmicznie, a mrok przeszyje oślepiający blask niezwykłego przedstawienia. Na zimnych cegłach Starej Rzeźni feerią barw zalśnią zorze polarne wizualizacji. Nadchodzi apokalipsa. Rozum przeciwko życiu i śmierci, Mind Against Life and Death.

Stara Rzeźnia po raz kolejny zaserwuje wyjątkowe show na miarę Minus Night, Berghain Residents Night, Bar 25 Showcase, Watergate Night, cyklu In/Out czy ostatnich cyrkowych akrobacji z Francescą Lombardo, Stevem Bugiem, Baremem i Blondish w ramach flagowego już Circus Inferno, w którym ucho i oko cieszy produkcja muzyczna i wizualna na najwyższym światowym poziomie.
 
Dzikie tłumy przybędą pod dj-kę tanecznym krokiem. Zahipnotyzowani dźwiękiem, niczym zombie tańczący tuż pod linią basu z umysłami balansującymi beztrosko na wysokich tonach.

Powitają ich scenografie z piekła rodem, drinki jak u Dantego, tracklisty układane przez Lucyfera, mózgi przeżarte cudowną mieszanką melodyjnego techno i house’u. Bezduszne oczy schowają za ciemnymi okularami. Tchnienia opuszczą pierś owładniętych muzyką grzeszników. To cyrk z siódmego kręgu otchłani. Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu tańczycie…

Życie i śmierć to Life and Death, czyli wytwórnia Dj Tennisa I Tale of Us, dla której nagrywają sprawcy całego zamieszania - Mind Against, czyli Włosi Alex i Federico Fognini. Rezydujący w Berlinie duet braci łączy korzenie IDM-u, house'u i techno. Dali się poznać przez trzy single wydane w Life and Death: Atlant, Avalon i Strange Days. Często określani przez dźwięk, którego nie da się zdefiniować - psychodeliczne wpadające w ucho melodie rodem z lat 80-tych i hymny parkietów połączone europejskim brzmieniem. W ich muzyce wszystko można zredukować do wibracji i kontrolowanych fal dźwiękowych. Przed gośćmi Starej Rzeźni odkryją swój kunszt już 12 września.

Support zapewni Tobias Manou – zwycięzca konkursu dj'skiego Audioriver, a imprezę podsumuje swoim setem Feelaz.

PS

Wrześniową imprezą Circus Inferno, klub SQ zaczyna świętowanie 10lecia istnienia!
Bohaterowie muzyczni tej imprezy to zaledwie przedsmak tego co czeka Was jesienią, kiedy to hucznie obchodzić będziemy swój jubileusz! ; )

Już 12 września bohaterami Circus Inferno będzie niezwykły duet MIND AGAINST. Tworzący go bracia zaszczycą Wasze uszy dawką niepowtarzalnych dźwięków, które sprawiają, że Panowie w krótkim czasie zyskali miano następców Tale Of Us. Dzięki ich muzyce krew w waszych żyłach zmieni barwę na tę w odcieniu melodyjnego techno i house.


MIND AGAINST to projekt muzyczny, który swoje korzenie ma w połączeniu house, techno i IDM. Tworzą go pochodzący z Włoch bracia Alessandro i Federico Fognini. Duet MIND AGAINST powstał w 2011 roku. Rok później bracia nagrali i wydali swój pierwszy singiel „Cagliostro” po szyldem Life and Death, pod którym ukazało się w 2013 roku EP „Atlant”.

Ich drugie EP wydane zostało w lutym tego roku przez wytwórnię Life and Death. Choć duet powstał zaledwie 4 lata temu, to pochwalić się już mogą remixami dla m.in. WhoMadeWho, Art Department, Róisín Murphy, czy Green Velvet. Wydawali także dla Kompakt, Cocoon Recordings, Vakant i Life and Death.

Duet określa swoje brzmienie jako „trudne do opisania”. Nawiązuje ono jednak do psychodelicznych ścieżek dźwiękowych z lat 80’tych i szaleństw z europejskiego parkietu poprzedniej dekady.

Ich utwory „Atlant”, „Several Times”, „Avalon” grane były przez niemal wszystkich największych DJ-ów na świecie, takich jak Dixon i John Digweed

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!









Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK