Biletomat Events Dapper meets MICHAEL GRACIOPPO [Innervisions / Motor City Drum Ensemble // Kanada]

Events: Dapper meets MICHAEL GRACIOPPO [Innervisions / Motor City Drum Ensemble // Kanada]

Tickets for event

Dapper meets MICHAEL GRACIOPPO [Innervisions / Motor City Drum Ensemble // Kanada]

date

Fri, 20 November 2015 time 22:00

venue

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

promotor

DESTYLARNIA SP. Z O. O.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Tue, 10 nov 2015 23:59

15 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 20 nov 2015 15:00

20 PLN

Sold out 

📄Dapper meets MICHAEL GRACIOPPO!

MICHAEL GRACIOPPO[INNERVISIONS/MOTOR CITY DRUM ENSEMBLE//CANADA]
Canalia [Luck Mall & Brat Beat]
Microslave [Live Act]
Freqnoiz [Dapper]
Ejmi [Dapper]
Caps-L [Dapper]
DMB [STOdrzwi]

Visuals: STOdrzwi

Powracamy po letniej przerwie i stawiamy na muzyczną wszechstronność - listopadową noc umili nam przedstawiciel berlińskiego labelu Innervisions założonego przez Dixona i Ame, którego mieliśmy już okazję posłuchać na żywo i szczerze mówiąc gość zrobił na nas tak przeogromne wrażenie pod względem selekcji i techniki, że nie mogliśmy się powstrzymać i zaprosiliśmy go do Poznania na jesiennego Dapperka.

Pochodzący z Montrealu Michael Gracioppo to utalentowany producent muzyki elektronicznej, który zasłynął głównie z wydanego w 2013 roku singla "Creep", zremiksowanego później przez Tale Of Us, Vaal oraz Recondite. Ale my tu nie o produkcjach, bo to co prezentuje Kanadyjczyk na żywo to prawdziwa petarda, absolutna świeżość, wszechstronność od A do Z i peeełna pływanka, czyli jak zawsze po naszemu! (A wiecie już chyba dobrze, że naszym gustom można absolutnie zaufać). Pewnie dlatego fruwa po całym świecie grając z największymi nazwiskami (Mind Against, Dj Tennis, Thugfucker, Dixon, Matthew Dear, Ame, David August, Henrik Schwarz, Michael Mayer i inni) w takich lokacjach jak: Berlin, Ekwador, BPM w Meksyku, Miami, NYC, LA, Chicago, Ibiza, Meksyk, Panama i inne. A to tylko wierzchołek góry lodowej, jaką pokonał nasz listopadowy gość w swojej jak na razie niedługiej, ale treściwej karierze.

Niniejszym zapraszamy Was do LABu na kolejny nie tak do końca zwykły event sygnowany naszym logiem. Niezwykły, bo oprócz oprawy dźwiękowej zadbamy także o wrażenia wizualne + jakże fantastyczną i rodzinną atmosferkę, jaką może się poszczycić mało kto.

Plusów jest tyle, że moglibyśmy pisać w nieskończoność, więc w wielkim skrócie: będzie wypas muzyka od Michała i reszty, wizualizacje w stopniu turbo od chłopaków ze STOdrzwi no i klimat, jakiego nie dostaniecie nigdzie indziej!

Imprezę wspierają: Vibe Vitamin Water oraz BTL Group, którzy dostarczą nam duuuużo fajnych itemów, ale o tym przekonacie się na miejscu ^^

Zapraszamy! :)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK