Biletomat Events Poznań Edit Select - Poznań

Events: Edit Select - Poznań

Tickets for event

Edit Select - Poznań

date

Sat, 27 January 2018 time 23:00

venue

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

promotor

The Bunkier

Tickets


Standard

I pula

available to
Sun, 31 dec 2017 23:59

20 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Fri, 26 jan 2018 23:59

25 PLN

Sold out


Standard

III pula

available to
Sat, 27 jan 2018 16:00

30 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Edit Select - Poznań

Edit Select
Kajko
Michał Gutkowski
Hrabioza

Dzięki owocnej współpracy promotorów z Polish Rave Order i gdyńskiej ekipy Zaćmienie, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na hipnotyczną wyprawę, której przewodnikiem będzie wyjątkowy brytyjski dj / producent: Edit Select

Tony Scott to brytyjski dj i producent, które może pochwalić się już ponad 20-letnim stażem na międzynarodowej scenie techno. Jego produkcje ukazywały się w tak uznanych w wytwórniach jak Soma, Ostgut Ton, Figure, CLR, czy Modularz.

W niezwykle bogatym katalogu Brytyjczyka znajdziemy remiksy dla takich postaci jak Mark Broom, Slam, Chris Liebing, Pfirter, Dubfire i Speedy J, a także kolaboracje z Antonio Ruscito (The Visitors), Dustinem Zahnem czy Dino Sabatinim.

Od ponad dekady prowadzi również label Edit Select Records, w którym obok jego własnych wydawnictw, swoje kompozycje prezentują m.in. Deepbass, Marckus Suckut i Gary Beck.

Warto dodać, że występami w naszym kraju artysta rozpocznie trasę, którą promował będzie swój najnowszy albym pt. 'Cyclical Undulations', który ukaże się w Marcu 2018 na Soma Records.

Zapewniamy Was, że warto zobaczyć tego wytrawnego weterana w akcji, bo jak mało kto potrafi on wprowadzić swoich słuchaczy w bezlitosny, taneczny trans.

Lineup:
Edit Select
Kajko
Michał Gutkowski
Hrabioza

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.