Biletomat Events Flames of Flavours

Events: Flames of Flavours

Tickets for event

Flames of Flavours

date

Sat, 05 September 2020 time 20:00

venue

Stary Browar
Półwiejska 42, 61-888 Poznań

promotor

MITSURO RESTAURANTS

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 05 sep 2020 11:03

199 PLN

Sold out 

📄Grand Opening nowych lokali na Dziedzińcu Sztuki Starego Browaru!


Grand Opening nowych lokali na Dziedzińcu Sztuki Starego Browaru!

Bilet na wydarzenie obowiązuje we wszystkich trzech miejscach (Stary Browar, ul. Półwiejska 42):
- Whiskey In The Jar 
- Matii Robata Grill&Sushi
- klub Sinner.


FLAMES OF FLAVOURS, to prawdziwy festiwal nieznanych Ci dotąd doświadczeń, nowych doznań kulinarnych i niesamowitych przygód, których nie zapomnisz przez długi czas! To jedyny taki event w Poznaniu! Nie może Cię na nim zabraknąć.
Chcemy zaprosić Cię do świata wielu możliwości, w którym spotkasz się z rock’n’rollowym szaleństwem, wyważoną sztuką kulinarną, a także szampańską rozpustą.

Bądź częścią Whiskey in the Jar Stary Browar Poznań i przeżyj prawdziwie brutalny pokaz krojenia mięs, które omiotą płomienie z najlepszego grilla węglowego w Polsce! Poznaj głębię smaku Jack Daniel's Tennessee Whiskey w wyjątkowych JARach, które sam przygotujesz! Wychilluj się przy dźwiękach Humble Buzz z widokami na niepowtarzalne maszyny od Karlika i Harley-Davidson Poznań. Rozkoszuj się kunsztem japońskiej sztuki robata , którą przygotują dla Ciebie szefowie z Matii Sushi.  Doświadczaj niesamowitych tekstur smakowych wraz z Veuve Clicquot przy dźwiękach muzyki na żywo. Zobacz imponujący pokaz ognia, w samym sercu Starego Browaru.
Załóż wenecką maskę i obejrzyj na żywo wernisaż Versace i Rosenthal Polska i daj się porwać grzesznej rozpuście w Sinner wraz z Moët & Chandon. Poznaj gwiazdę wieczoru: THE3 (NeeVald, Bartes, Matthew Clark).

Bądź w doskonałym miejscu, o doskonałej porze. Dołącz do nas i bądź częścią Flames of Flavours.
Poznaj smak płomieni!

W cenie biletu czekać na Ciebie będą:
- wyjątkowa 7-daniowa kolacja degustacyjna z japońskiej robaty, jedynego japońskiego grilla węglowego w Polsce w Matii Sushi,
- degustacja różnych rodzajów soczystych mięs z najszlachetniejszej jakości wołowiny z Whiskey in the Jar, w tym stek Tomahawk sezonowany na sucho 60 i 120 dni, antrykot Code de Beouf Wagyu, stek T.Bone i rostbef 23k w złocie,
- szampański after coctail party Imperial Night w towarzystwie wykwintnego Moët przy dźwiękach muzyki na żywo od najpopularniejszych DJ-ów w Polsce THE3 (NeeVald, Bartes i Matthew Clark)!

Kup bilet już dzisiaj na Biletomat.pl!