Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Gromee Live! Szczecin

Events: Gromee Live! Szczecin

Tickets for event

Gromee Live! Szczecin

date

Sat, 06 October 2018 time 22:00

venue

Grey Club
ul. Ks. Bogusława X 9, 70-440 Szczecin

promotor

Grand Investment SC.

Tickets


Standard

I pula

available to
Mon, 17 sep 2018 23:59

20 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Sat, 06 oct 2018 18:00

25 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Gromee Live! Szczecin

Gromee (Andrzej Gromala)
Hoster (Mariusz Kozłowski)

GROMEE to marka, której nie trzeba przedstawiać. Dj i producent pochodzący z Krakowa na dobre zagościł na szczytach większości list przebojów w naszym kraju. Serdecznie zapraszamy na występ jednego z najbardziej energetycznych Dj, który porywa tłumy. Nie będziecie tego żałować!

Great Saturday Night to dobra okazja do wyjścia na miasto. Już od 2014 roku nasze soboty zaskakują najbardziej wymagających gości ze Szczecina, Polski i całego świata. Oprócz gwiazdy wieczoru zagra nasz rezydent HOSTER. W najlepszych klasykach klubowych i nie tylko postara się znaleźć to co porywa Was do tańca. Szukasz miejsca na wieczór panieński, czy kawalerski?! Zgłoś się do Nas!

Partnerzy imprezy: Belvedere Vodka, Moët & Chandon
Partner klubu: Platinum Gym

- O klubie - About the Club -
Największy parkiet Szczecina. Zjawiskowy wystrój i efekty audiowizualne. strefa VIP. Serdecznie zapraszamy do Grey'a po dawkę niezapomnianych wrażeń i obsługi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do składania rezerwacji. Poczuj różnicę ! Poznaj wszystkie twarze Grey Club Szczecin !

Nightlife / Lounge / Events / Fashion / Show / Live Act / Bar /

- Dress Code -
*impreza ma charakter otwarty, obowiązuje selekcja, strój wieczorowy/elegancki, osoby w sportowym ubraniu nie będą wpuszczane. Zachęcamy do wczesnego przychodzenia do klubu. (Please do mind the dress code. Preferred attire is an elegant casual outfit. Guests in sportswear will not be admitted to the club)

Line - Up:
GROMEE (Andrzej Gromala) - gość specjalny!
HOSTER - rezydent klubu (Mariusz Kozłowski)

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.