Biletomat Events Harvey McKay / Deas / Tom Palash

Events: Harvey McKay / Deas / Tom Palash

Tickets for event

Harvey McKay / Deas / Tom Palash

date

Fri, 02 March 2018 time 23:30

venue

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

promotor

Sztama Projekt Sp. z o.o.

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sun, 25 feb 2018 23:59

15 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 02 mar 2018 20:00

20 PLN

Sold out 

📄Harvey McKay / Deas / Tom Palash

Harvey McKay / Deas / Tom Palash

Harvey McKay wyłonił się z undergoundowej sceny klubowej w Glasgow, by stać się jednym z najgorętszych nazwisk w dzisiejszej muzyce elektronicznej. Od swojego przełomowego kawałka "Nightwalker", wydanego w Soma Records, Harvey nieustannie buduje swoją reputację niepowtarzalnego, zabójczego remixera, którego sety przechodzą od house’u do potężnego techno, zawsze zachowując charakterystyczną nutkę tajemniczości i mroku. Na koncie ma wydawnictwa w takich labelach, jak Drumcode, Cocoon, Bedrock, Intec and Soma.

Deas to artysta nie poddający się stereotypom. Nie boi się myśleć inaczej, a celem jego pracy jest ciągły rozwój. Ściśle skoncentrowany na obranej drodze kariery, stworzył dorobek wydawniczy w tak prestiżowych labelach, jak m.in. należący do Pan Pot Second State, KMS Records, czy brytyjski BUSH Records etc. W 2016 r. wydał swój pierwszy album Community LP dla Bush Records, który zebrał wiele pozytywnych recenzji. Jest właścicielem studia Secret Room, od kilku lat jest też związany z krakowskim klubem Prozak 2.0, a także warszawskim klubem Smolna.

Tom Palash to pochodzący z Poznania DJ i producent. W czasie swojej dwudziestoletniej kariery grywał w najważniejszych polskich klubach od lokalnych Bitów, SQ czy Labu, po stołeczne Luzztro oraz krakowski Prozak 2.0. Występował też w berlińskim Chalet i Ritter Butzke. Razem z Jacobem Seville założył label Sevash Records. Publiczność doceniła jego mroczne i emocjonalne sety, dzięki czemu uplasował się na 3. pozycji w plebiscycie Munoludy 2016 w kategorii DJ/producent. Ponadto był rezydentem nieistniejącej już Nowej Jerozolimy, a obecnie regularnie można go usłyszeć w Smolnej.


Harvey McKay
RA: https://www.residentadvisor.net/dj/harveymckay
SC: https://soundcloud.com/harvey-mckay

Deas
RA: https://www.residentadvisor.net/dj/deas
SC: https://soundcloud.com/deasdj

Tom Palash
RA: https://www.residentadvisor.net/dj/tompalash
SC: https://soundcloud.com/tom-palash-tomek-palasz

visuals: luminarion

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie