Biletomat Events Mobilee Rooftop Wroclaw

Events: Mobilee Rooftop Wroclaw

Tickets for event

Mobilee Rooftop Wroclaw

date

Sat, 22 July 2017 time 14:00

venue

ChillUp Rooftop
Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław

promotor

theQ Entertainment sp. z.o.o.

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Tue, 11 jul 2017 12:29

39 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 21 jul 2017 23:59

29 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 22 jul 2017 11:00

39 PLN

Sold out 

📄Mobilee Rooftop wraca do Polski!

Ralf Kollmann (mobilee), Marcin Czubala (mobilee records / C&C Bookings), Simon Mattson (Glasgow Underground / BURNResidency / Smolna), Seb & Rodrigezz (Affekt A), Gogan (Flashmob Records)

MOBILEE RECORDS to marka sama w sobie. Założony w 2005 roku label przez ANJE SCHNEIDER i RALFA KOLLMANNA szybko stał sie jednym z najbardziej rozpoznowalnych wydawnictw nie tylko w rodzimym Berlinie, ale i w całym elektronicznym świecie. Dziś Mobilee to jednak nie tylko cała masa fanstastycznych produkcji i remiksów od tak uznanych postaci jak Rodriguez Jr, Re.You, Reset Robot, And.Id, Kevin Over czy Jade. To coś zdecydowanie więcej.

To także jedyne w swoim rodzaju imprezy na dachach. To magia, która zaczęła się podczas Sonar / Off Week w Barcelonie i która teraz dotrze również do Wrocławia!

Na wydarzeniu we Wrocławiu pojawi się 2 reprezentantów MOBILEE RECORDS. Głównym headliner’em imprezy RALF KOLLMANN - współzałożyciel Mobilee. Pierwsze kroki w świecie muzyki elektronicznej stawiał jeszcze w latach 90-tych. Dziś podrużuje po całym świecie, regularnie goszcząc na barcelońskim Sonarze czy WMC w Miami.

Stawkę zamyka polski reprezentant wytwórni - MARCIN CZUBALA, który oprócz wydawnictw dla Mobilee miał okazję pokazać się w 8bit Records należącej do Nicka Curly. Na koncie posiada także swój własny album “Chronicles Of Never”. Supportować będzie go warszawski artysta SIMON MATTSON, który poszczycić się może wydawnictwami dla wielu prestiżowych wytwórni tj. Glasgow Underground, Elrow Music, Defected czy Strictly Rhythm. Pozostali polacy to reprezentanci wrocławskiej sceny. Niezniszczalni wyjadacze SEB & RODRIGUEZ oraz zdolny producent GOGAN.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!